Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

VPN konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

OpenVPN ile fileserve den dosya indiriyorum ve bağlantı pek stabil değil. 300-900 arasında durmadan inip çıkıyor net birşey söylemek zor açıkçası.

Önümüzdeki filtre sistemi eğer gelirse fileserve,filesonic gibi siteleri kapayacaklarmı bu konuda bilgi sahibi olan birisi varmı? Ayrıca eğer kapanıcaksa veya indirdiğimiz dosyalar filtrelenicekse usenet e karşı da bir kapanma/filtrelenme olucakmı bu konularda bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim. Türkiyenin saçma upload hızlarıyla tekrar torrent uğraşmak istemiyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bir allahın kulu 4.2.2.4 gibi bi VPN IP adresi verse olmazmı ya ?

kooooskoca 14 sayfalık konuyu ve forumu arayıp durdum bulamadım bi türlü.

normalde HideIPVPN paralı almıştım ama üyeliğim bitti zaten sadece bir iki site için gerekli oluyo -_-*

başta hulu ve diğer amerikan form doldurma şeylerini kullanıp para kazanırım diye heves etmiştim bildiğin uğraşmadım adskj
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
Beleş VPN demişken, ayrı bir başlık açıldı mı bilmiyorum ama bu konu uygun gibi.

Şu an beta'da olan http://www.real-vpn.com/ beta üyelik limitini an itirabi ile 10k yaptı. Beta döneminden faydalanıp kullanabilirsiniz.
Gayet hızlı.

netherland ve usa noktalarından hizmet veriyor. bence kaçırmayın
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

Beleş VPN demişken, ayrı bir başlık açıldı mı bilmiyorum ama bu konu uygun gibi.

Şu an beta'da olan http://www.real-vpn.com/ beta üyelik limitini an itirabi ile 10k yaptı. Beta döneminden faydalanıp kullanabilirsiniz.
Gayet hızlı.

netherland ve usa noktalarından hizmet veriyor. bence kaçırmayın

şunu kuramadım ya
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
Astrill'de UK sunucuları mükemmele yakın. Ama bedavaya şunu kullan: http://www.unblock-us.com/

Netflix konusunda anlattım nasıl kullanılacağını, onu da denersin bu vesileyle: http://forum.paticik.com/read.php?11,5873077

Ne için istiyorsun bu arada? Torchwood izliyorum şu anda ben oradan =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Astrill'den geri gelmemek üzere ayrılmaya karar verdim. UK sunucusu çok iyiydi BBC iPlayer için ama orada izlediğim tek şey Torchwood, onu da indiririm artık, ya da eklerim, sezonlar birince Netflix'e ekleniyor. En başta %80 olan verimlilik US sunucularında %50-%60 gibi dolaşıyor, berbat oldu. Netflix'de HD görüntü almak için film yüklendikten sonra VPN'yi kapatmak gerekiyor, ücretsiz VPN ile de aynısını yapıyordum. Haftaya diziler başlayında korkarım ki Hulu kötü çalışacak.

HideIpVPN'de dönüyorum. Aslanlar gibi firma.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Genel Yönetici
Epey VPN, VPN dolandıktan sonra en iyisini bulma amacıyla geri döndüm HideIPVPN'ye. Daha iyisi yokmuş gibi.

Genelde VPN açmıyorum ama, HideIPVPN'nin proxy hizmetini kullanıyorum. Otomatik devreye giriyor şeçtiğim sitelerde. PAC dosyası hazırladım işte, aşağıda veriyorum, başka proxylerle de kullanabilirsiniz. Video izlenecek önemli yerleri kapsıyor.

var direct = "DIRECT";
var proxy = "PROXY us7.hideipvpn.com:3129";
var deny = "PROXY 127.0.0.1:65535";

function FindProxyForURL(url, host)
{

if (dnsDomainIs(host, ".last.fm")
|| dnsDomainIs(host, ".hulu.com")
|| dnsDomainIs(host, ".cbs.com")
|| dnsDomainIs(host, ".nbc.com")
|| dnsDomainIs(host, ".crackle.com")
|| dnsDomainIs(host, ".netflix.com")
|| dnsDomainIs(host, ".fox.com")
|| dnsDomainIs(host, ".turntable.fm")
|| dnsDomainIs(host, ".abc.com")
|| dnsDomainIs(host, ".thewb.com")
|| dnsDomainIs(host, ".fxnetworks.com")
|| dnsDomainIs(host, ".fox.com")
|| dnsDomainIs(host, ".barnesandnoble.com")
|| dnsDomainIs(host, ".starwars.com")
|| dnsDomainIs(host, ".pandora.com"))
{ return proxy; }
else
{ return direct; }

{ return deny; }

}
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...