Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

VPN konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

beyler vpn nedir? avantajları nedir?
topicde sndan başa doğru gidiyoruz hehehe

edit: gerge yazmış ben yazarken
peki bişi soracağım. biz veriyi amerika kanalıyla alacağız, ttnettekilerin bu verileri inceleme yetkisi var mı veya olacak mı ağustosta yürürlüğe girmesi planlanan yasayla?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Pluton said:

GERGE https://billing.hideipvpn.com/cart.php?a=confproduct&i=0 budur dimi US alıcaz ?

Bunu işte:

5.99$/mo (Secured VPN - US - PPTP and L2TP/IPSec)
Unlimited amount of transfer.
No logs. We don’t keep any server logs.
Instant activation (After First Payment).

Bir trial bak önce istersen, bu konuda bir link vermiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
HideIpVPN'de dört ana sunucu var, onları alıyorsun. O yazdıklarımın arasında çok daha sunucu sunanları var ama pahalı onlar. Ama genelde bu kadar oluyor yani. Sunucular bazen adreslerini değiştiriyorlar ban gibi bir şey olursa Çin'den mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Pluton said:

VPN ayarlamadan öncede girebiliyordum ben Hulu'ya, VPN ile girince özelliği neki =)

ABD dışına kapalı Hulu, nasıl izliyordun?

Adres olarak bazen sorun çıkıyor işte Hulu gibi firmalar banlayınca, ik-üç güne geçiyor. us3 kullanıyorum şu anda, Simpsons'un son bölümü izliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

peki bişi soracağım. biz veriyi amerika kanalıyla alacağız, ttnettekilerin bu verileri inceleme yetkisi var mı veya olacak mı ağustosta yürürlüğe girmesi planlanan yasayla?

SSL ile şifreledikleri için veriyi isteselerde inceleyemezler, anca vpn serverların iplerini yasaklayabilirler o da olmaz diyolar işte yukarıda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...