Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kılıçdaroğlu'dan Tayyip'e Ananı...

mokoko

Öne çıkan mesajlar

“ Buradan meydan okuyorum bir toplu iğnesi kadar yakınlarıma çıkar sağladığımı ispatlarsan eyvallah. Eğer İspatlayamasan benim adımı yolsuzlukla anarsan Ananı.. Ana… Ana… gerisini söylemeyeyim.”

sonradan kıs kıs gülüp "temiz siyaset yapıcaz" demesi çok manidar olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Şimdi Tayyip iddiayı kanıtlamak yerine benim anama laf etmek senin haddin değildirden girer gereken açıklamayı karıştırır polemikle unutturur konuyu.

Ya iddaayı okumadım, kesin klasik sallamasyon ssk geçmişli Kılıçdaroğlu tatavasıdır da başbakana ananı demek nasıl bir üsluptur. Seçimden sonra şimdiki başbakanın üslubunu kıyasıya eleştirenler, hadi varsayalım bu adam seçildi bundan çok mu memnun kalacak? Garip bir ikiyüzlülük sözkonusu. Erbakan'ın Tayyip'e göre en azından fikrinde neyse dilindeydi o yüzden daha iyiydi diyenlerin, kastetmek istedikleri şey böyle bir samimiyet mi?

Sen ne güzel seçim propagandaları hazırlıyorsun, vaatler sunuyorsun, her aileye 600 lira vereceğim diyorsun iyi hoş; sonra tutup ananı diye başlıyorsun.

Ben birine seçim meydanlarında her türlü hakaret eden devlet adamına rastladım fakat böylesini sanırım ilk defa görüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Şimdi Tayyip iddiayı kanıtlamak yerine benim anama laf etmek senin haddin değildirden girer gereken açıklamayı karıştırır polemikle unutturur konuyu.

Unutturduğu gibi bir de üste çıkar, cahil halk zaten "daha şehirde yolunu bulamıyor yıhyıh" gibi salak argümanlarla bile yeterince galeyana geliyorken "oha ana avrat küfür etmiş" diye iyice bilenir. Konuşmasında haklıyken ne hale düşürmüş kendini Kemal efendi, çok üzüldüm ya şu habere.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...