Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL : Galatasaray - Fenerbahce / 18.03.2011 @ 21.00

Esh

Öne çıkan mesajlar

Her fb maçını futbol olarak ezip skor tabelasında şansa bala yenik tamamlamaktan bıktım ben. Adamlar yine 3 kere geldi 2 gol attı, biz 9 kere gittik 1 gol anca atabildik (sırf net pozisyonları sayarsak). Her maç bi duran top bi karambol saçma bi şekilde gol yiyoruz, yine yedik.

Hakem tam komediydi, ağlama falan değil bu, ilk yarı sonunda 1-0 öndeyken de aynısını söylemiştim, aynen devam etti.

Bunun dışında GS öyle çok aman aman futbol oynamadı, ama eski maçlara göre çok daha diriydi. Derbi gazı heralde. FB ilk yarı dediğim gibi sarhoş gibi çıktı, ama devre arasında selçukun çıkması bayağı toparladı takımı.

Maçın hakkı hala GS'nindi diyorum ben. Ama olan oldu işte, tebrikler fenerliler.

Edit: Son bir not daha ekleyeyim, o son dklarda sahaya şişe atan hayvan herifi de umarım tespit ederler bi daha ömür boyu maça falan giremez.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

ultraaslanin'da ne kadar ezik oldugunu gorduk
guya maci bitirmeyeceklerdi...

fenerli oyunculara statda show bile yaptirdilar, bi siseyi isabet ettiremediler salaklar

Hocam ne bekliyordun afedersin?...Sise atmalari bile rezillik otesi gelmissin burada sadece sise atmislar diyorsun...
Sosyal ağlarda paylaş

alex = gs'nin yarısı. 1 adam daha verseler yanına orta kafa gol oynuyoruz zaten sdfs.

hani en komik olan şey de gs lilerin baya umutlanması filan. ahah

ayrıca hakeme laf edenler çıkmış gene aradan onlara da bir zaaaaaaa. çıkmayan toplara filan 30cm yanında olsa bile çıktı diyen hakem 3 lüsü vardı. hahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

senko said:

ultraaslanin'da ne kadar ezik oldugunu gorduk
guya maci bitirmeyeceklerdi...

fenerli oyunculara statda show bile yaptirdilar, bi siseyi isabet ettiremediler salaklar

Hocam ne bekliyordun afedersin?...Sise atmalari bile rezillik otesi gelmissin burada sadece sise atmislar diyorsun...

adamlar aciklama yapti, fb'ye yenilirsek maci bitittirmeyiz diye, delikanli adamsan durcaksin lafinin arkasinda, bitirmeyiz maci diyorsan napip ne edip bitirmeyeceksin.
oyle bi sise atmayla olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

@Rewendor

Abi Aykut pas özürlüsü Stoch Dia Özer ile çıkmasa. En azından Dia yada Stoch ile başlasa direk yenilecektiniz. Bizde bıktık 2 GS maçıdır Aykut defansif kadro çıkarıyor. Hangi akla hizmet bu? Bu kadar kötü durumda GS var adam hala korkarak kadro çıkarıyor.

GS'ye teşekkürler Aykut'a rağmen verdiler bize maçı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...