Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL : Galatasaray - Fenerbahce / 18.03.2011 @ 21.00

Esh

Öne çıkan mesajlar

BloodyBeast said:

barbu gibiler de 90 dk pısıp skoru görünce zaaa çekmeye gelenler. delikanlı olun bari biraz:D

yok ya. hiç pısmadım valla. rahattım tam tersi. hele ayhan girdi, beyler kazandık dedim. rıdvan gibiyim.

çok küfür ettim ama bu maç. hem gs, hem fb lilere. ilk yarı bok gibiydi. it gibi koştu millet sadece
Sosyal ağlarda paylaş

Selcuk Baroni rezildi orasi kesin zaten de...Yine de Fener atiyor geldi mi, macin gidisati etkilemiyor oyunculari, kopmuyorlar oyundan, hani 2 yi de yemiyorlar kolay kolay...O yuzden derbi kaybetmiyorlar,bozulmuyo takimin genel havasi...
Yoksa mac oncesi sabaha kadar oynasak yenemeyiz diyorduk ama bu macta-biz Fener'in durumunda olsak- 3-4 yerdik...
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Abi fenerliler "gs umutlandı" demiyor mu ahaha çok komik be.

Bu yıl 2 derbide de altınıza ettiniz, birinde kotaramadınız birinde de zıçtı cafer bez getir anlarında klasik fener golü attınız işte. Abartılacak birşey yok iki takım için de.

SeaGle said:

Hayır yani şu gs karşısında bile son dakikada maç çeviriyorsanız gelip umutlandı geyiğine girmeyin en azından sdf

ahahaha. argumana bak. ne alaka olm umutlanmak ile son dakikada fb nin yenmesi. sdfsfs

az düşünüp öyle üretin argumanlarınızı abi.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

ayrıca hakeme laf edenler çıkmış gene aradan onlara da bir zaaaaaaa. çıkmayan toplara filan 30cm yanında olsa bile çıktı diyen hakem 3 lüsü vardı. hahah.

o pozisyon su tac pozisyonundan bahsediyorsan evet cıkmamıstı top fenerdeydi hakem fenerin orada hakkını yedi
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Selcuk Baroni rezildi orasi kesin zaten de...Yine de Fener atiyor geldi mi, macin gidisati etkilemiyor oyunculari, kopmuyorlar oyundan, hani 2 yi de yemiyorlar kolay kolay...O yuzden derbi kaybetmiyorlar,bozulmuyo takimin genel havasi...
Yoksa mac oncesi sabaha kadar oynasak yenemeyiz diyorduk ama bu macta-biz Fener'in durumunda olsak- 3-4 yerdik...

Yok abi mesela 0-0 kaldığımız maçı hatırla Stoch'u almadı oyuna maç öyle bitti. Ayrıca Özer'ide kat hesaba. Bence ne yapıp ne edip Dia yada Stoch ile başlamalıydı. Stoch oyuna bir gridi atak yapmaya başladık dikkat edersen.

Ama Aykut'ta gelişme var arakdaşlar en azından aldı Stochu bu sefer :D Belki gelecek Gs maçında ilk 11ide doğru kurar öğreniyor öğreniyor. Ama şu maç gitseydi Aykut'u kimse kurtaramazdı. GS'ye yatıp kalkıp dua etsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...