Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Dekolte giyene tecavüz ederler'

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Bella said:

Turkceplease said:

vede yılbaşında taksimi hatırlayın.Mini etekli bir kızın 91278312 erkeğin olduğu yere göz göre göre girmesine herkes eleştirmedimi.biraz böyle bakın işte

allah seni kahretsin. umarım ölürsün.

91278312 erkeğin arasına mini etekli kız giremez. edepli olun biraz arkadaşım!
Sosyal ağlarda paylaş

Abi olayın dinle alakası yoksa niye dönüp dolaşıp aynı adamlardan aynı şeyleri duyuyoruz...
Ben avrupada çok cahil gördüm abi, herkes çok eğitimli süper mi sanıyorsunuz, bunun eğitimle alakası var elbette ama bana kimse dinle alakası yok demesin arkadaşım...
Müslüman toplumlara bakıyorum, diğerlerine bakıyorum...
Yok abi var birşey, sorun cahillikse, niye müslüman toplumlar diğerlerine göre daha cahil, daha geri kalmış diye sorarım...
Adam etrafındaki insanlara bakıyor tamamen kapalı herkes kutu gibi, ninja gibi, sonra pantalon giyen kızdan hatları belli diye tahrik oluyor....E hocam din değil mi kapanın diyen?...Eğer değilse niye bu cürcuna...Eğer din kapanın diyorsa burada bir gariplik yok mu?...
O zaman din bize, erkekler kendilerini kontrol edemezler, bir nevi hayvanlardır,kadınlar alt sınıftır, bu yüzden kapanmalıllardır mı diyor?...
Ben bunu kabul edemiyorum arkadaş...Dediğim gibi bunu mu diyor, demiyorsa niye bütün bu olay?..
Müslüman kadın=kapanmak zorunluğu değil mi?...Öyleyse sorun kökünde ve dine bağlı, ve müslüman toplumlar bu yüzden bastırılmış, değilse din neden tam anlaşılamamış, herkes cahil kalmış...
Dönüp dolaşıp aynı yer belki ama, yok yani, sıkıldım ben bu yobazlardan...

Olay sadece eğitim de değil ki ayrıca...Adam okumuş etmiş belki ama cinsellğini yaşayamamış arkadaş, bu kadar olay...Bunun okumakla alakası yok, herşey bastırılmış ülkede, doğal sonucu bu tabi ne bekliyorsunuz...
Dekolte giyen kızdan tahrik olmak kadar saçma birşey görmedim ben...Yurtdışında insanlar nasıl dolaşıyor, dönüp bakan yok, Türkiye'ye gelseler, başlarına gelmedik şey kalmaz...
Aaa dekolte giymiş çok tahrik oldum diyen duymuyorum ben hiç burada...
Yani bana erkeğin doğal hali filan diye de gelmeyin, muhtemelen aynı kızı bikinili görseniz dönüp bakmazsınız, o tamamen kafanızın içiyle ilgili...AA dekolteee diye beyniniz sulanıyor... (genel konuşuyorum tabii burada)...
Sosyal ağlarda paylaş

Dinin tabi ki etkisi var. Yok demek komik oluyo ama dinden daha cok etkisi olan kultur ve insanlarin yetistirilme tarzi. Hayati boyunca kizlari uzayli gibi goren, karsilikli oturamayan adam tabi ki tahrik olur sokakta gordugu kadina.

Ne giydiginin cok da onemi yok zaten, bugun mini etege tahrik olunur yarin tshirte.
Sosyal ağlarda paylaş

Turkceplease said:

vede yılbaşında taksimi hatırlayın.Mini etekli bir kızın 91278312 erkeğin olduğu yere göz göre göre girmesine herkes eleştirmedimi.biraz böyle bakın işte

Sen nesin guzel kardesim ? Bu kadar dar goruslu, bu kadar medeniyetsiz, bu kadar igrenc olunur mu ya ?

Essek kadar adamim, cocuklar tartissin susayim edeyim dedim ama YUH ya!

Senin gibi adamlar ırkçı yapıyor işte beni. Bi gidin Malezya'da mi yasarsiniz, Arabistan'da mi, gidin orada yasayin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...