Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Dekolte giyene tecavüz ederler'

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Taciz/tecavüz olayından kadının dekoltesini bakışını (kısmen de olsa) sorumlu çıkarmak ilkelliğin, orman kanunlarıyla hayvani içgüdüyle yaşamın daniskası. Medeniyetten biraz nasibini almış insanın savunabileceğini sanmıyorum. Ama sanırım aramızdan bazıları evrim teorisini reddetme olayını çok ciddiye almışlar, sadece evrimin varolduğunu reddetmekle kalmamış evrim geçirmeyi de reddetmişler birkaç çağ geride kalmışlar.

balon said:

O değil de büyük bir fobi abi otobüs yanı bayanın yanına oturmamak. Nasıl yapcaz hakkaten onu? Ukte be bu

ben otururum fobi falan yok valla. Boş orası varsa oraya geçerim. Kadın bakarsa da (bazen kim bu niye geliyo diye bakıyolar otururkeni haklılar da, bu medeniyetsiz ülkede bi kendini koruma amaçlı ön analiz güdüsü) iyi günler/akşamlar der ya da başımla selam verir geçer kurulurum. Bugüne kadar da rahatsızlık/kalkma durumu ya da söz bir kere başıma geldi, onda da ben kadın yanına oturmadım zaten. Bakırköy metrodan meydana kalkan minibüse geçtim oturdum, ki bomboştu arka koltuk ilk de ben geçtim. Ardından 2-3 tane çarşaflı kadın geldi (gelirler, olabilir.) Başıma dikildiler:

-pardon kalkar mısın (ız bile yok)
-neden?
-biz oturacağız da (orta okul servisine geri döndük sanki)
-e oturun? (arka koltuğun kalanı komple boş)
-böyle oturamayız
-neden? (başta hakkaten anlamadım sebebini, saflığıma denk geldi)
-e erkek yanı
-(lan? haa ee) e ön koltuklar da boş
-arkada oturmak istiyoruz
-e orası beni ilgilendirmiyor kusra bakmayın.
-pardon?
-koskoca minibüs boş, arkada oturmak isterseniz arkası önde otrumak isterseniz önü yer dolu, ama keyfiniz için başkasını yerinden etmeye hakkınız yok.

bi ön koltuğa geçtiler yol boyu ahlak din terbiye söylenmesi yaptılar.

bunun dışında bir kere bile "niye yanıma oturuyosun" diyen kadın görmedim. e bomboş otobüste manyak gibi gidip tek oturan kadının yanına geçip oturmuyorum ben de zaten. Gereksiz bir fobi bu bence.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sorum beyni olanlara:

iş yeri sahibisiniz ve bir sürü çalışanınız var. Böyle masa masa çalışanlar birbirlerini görüyor vaziyette ( çocuklar duymasın da haluğun işyeri misali). Verim düşmeye başladı ve soruşturduğunuz da bu çok çok açık giyinen hatunun iş yerinde erkeklerin ilgisini dağıttığı anlaşıldı. çok çok açık giyinen hatun elemanınıza uyarı da bulunurmusunuz veya nasıl bir çözüm yaparsınız
Sosyal ağlarda paylaş

kinetik hemen klişeleşmiş ana-bacı kartını oynamışsın.Bak kıskançlık ve sahiplenmek gibi duygular her insan da var , ben de sevgilimi kıskanırdım erkeklerle çok yanyana bulunursa ; ama biz güdüleriyle hareket eden hayvanlar değiliz .Gerçek olgunluk akılla duyguya hükmeden insanlarındır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...