Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Dekolte giyene tecavüz ederler'

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Ozaman tartışılacak bişi kalmamış. Bundan sonra napıyoruz... Bayan yanına otururken kendimizi cinsel yönden sağlam bir adammış gibi göstermiyomuşuz.

Bunun nasıl yapılacağı ile ilgili yorumları alabilirim. Mesela oturur oturmaz..

- Merhaba, sağlam değilim
- Efendim ne demek o?
- Cinsel yönden diyorum. Sağlam diilim
- Aaaaa allahın sapığıı...
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:

Ozaman tartışılacak bişi kalmamış. Bundan sonra napıyoruz... Bayan yanına otururken kendimizi cinsel yönden sağlam bir adammış gibi göstermiyomuşuz.

Bunun nasıl yapılacağı ile ilgili yorumları alabilirim. Mesela oturur oturmaz..

- Merhaba, sağlam değilim
- Efendim ne demek o?
- Cinsel yönden diyorum. Sağlam diilim
- Aaaaa allahın sapığıı...

cinsel yönden sağlam erkeği anlamaycak kadar IQ düşük se ben ne yapayım. yaşlı, çocuk değil demek istiyorum ama ben birşey demiyorum size cevabı serdar vermiş klip te.

şimdi kıvırmayın
kinetik said:

bu sorum beyni olanlara:

iş yeri sahibisiniz ve bir sürü çalışanınız var. Böyle masa masa çalışanlar birbirlerini görüyor vaziyette ( çocuklar duymasın da haluğun işyeri misali). Verim düşmeye başladı ve soruşturduğunuz da bu çok çok açık giyinen hatunun iş yerinde erkeklerin ilgisini dağıttığı anlaşıldı. çok çok açık giyinen hatun elemanınıza uyarı da bulunurmusunuz veya nasıl bir çözüm yaparsınız

kinetik said:

soru 2:

anne, kız kardeş ve varsa sevgili veya eşinizin otobüste uzun yol giderken yanına cinsel yönden sağlam bir erkeğin oturmasını istermiydiniz

cevapları alayım beyler ama sadece cevaplar kıvırmalar cidden sıktı
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle salak tartışmaya girmem ben ya.

Lemanda yıllar önce (13 sene önce falan) bir karikatür vardı, elaman otobüste oturuyor, yanına bir kız oturuyor, kızla yanyana oturdukları için temas oluyor falan, eleman yol boyunca hayaller alemine dalıyor kızla ilgili, sonra kız inerken bir bakıyor meğer o dava çantaymış temas sağlayan.

Anlayana..
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:

Böyle salak tartışmaya girmem ben ya.

Lemanda yıllar önce (13 sene önce falan) bir karikatür vardı, elaman otobüste oturuyor, yanına bir kız oturuyor, kızla yanyana oturdukları için temas oluyor falan, eleman yol boyunca hayaller alemine dalıyor kızla ilgili, sonra kız inerken bir bakıyor meğer o dava çantaymış temas sağlayan.

Anlayana..

ben de o salakların arasına sevgilimi sokmam okey
Sosyal ağlarda paylaş

cidden bu nasıl bir tartışma ya? ilkokulda falan yapılırdı bu

-bak abi şimdi karşıdan jennifer lopez gelicek, seninle olmak istiyorum diyicek cep telefonunu verir misin?
-VERİRİRİİİMMM
-bilgisayarını?
-VERİRİRİİİİMMMM

vs şeklinde giderdi

ps gerçi ilkokulda cep telefonum yoktu da
Sosyal ağlarda paylaş

kıvırma yok ortada, insanlar cevaplarını vermiş zaten. üstüne bir de dalga geçmişler çarpık ve ilkel bakış açınla, hala cevap verin diye yırtınmanın alemi yok.

herkesin "kardeşimi/sevgilimi erkek yanına oturtmam" pardon "cinsel açıdan sağlıklı erkek yanına oturtmam" (lol) diyeceğini mi sanıyodun?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben patron olarak giyim ve kıyafetlerine karışıyorum personelimin. Tezgahta duran personelimin saçının sakalının düzenli olup olmamasına bakmam gibi. Bayan personelim olsa onunda kıyafetine karışırım. Akşama kadar o personeli görmek için gelip gidecek sapık sayısı yeterli bunu yapmam için.

Burada kaçırıdığınız nokta suç potansiyeli olan ayı için kıyafetin çokta önemli olup olmaması. Tamamı çarşaflı kadınlardan oluşan topluluğumuz olsa fuhuş ve tecavüz olmayacak mı? Açık, saçık her bayanın genel verici olduğu fikrine sahip halkı eğitmemek, onun yerine bayanlara e siz kapalı giyin biz bu ayıları zapt edemiyoruz demek daha akıllıca değil.
Sosyal ağlarda paylaş

kinetik said:

bu sorum beyni olanlara:

iş yeri sahibisiniz ve bir sürü çalışanınız var. Böyle masa masa çalışanlar birbirlerini görüyor vaziyette ( çocuklar duymasın da haluğun işyeri misali). Verim düşmeye başladı ve soruşturduğunuz da bu çok çok açık giyinen hatunun iş yerinde erkeklerin ilgisini dağıttığı anlaşıldı. çok çok açık giyinen hatun elemanınıza uyarı da bulunurmusunuz veya nasıl bir çözüm yaparsınız

kinetik said:

soru 2:

anne, kız kardeş ve varsa sevgili veya eşinizin otobüste uzun yol giderken yanına cinsel yönden sağlam bir erkeğin oturmasını istermiydiniz

1- çok ütopik bi senaryo olmuş bu aslında. bunun çözümü çok basit. "çok çok açık giyinmek" buna zaten izin verilmez çoğu yerde. güzellikle söylersin işe yaramazsa yol verirsin gider. he bu demek değildir ki her mini etek giyeni kovarım. sorun eteği sadece giyen de değil diğer tarafta da olabilir. o durumda da onlara bi ayar çekersin.

2- bunu da sorabileceğin en seviyesiz şekilde sormuşsun. ama yine de verelim cevap. kim neden istesin böyle bi şeyi manyak mı adam? istemem ama oturursa da öyle kıyameti kopartmam yani. sen annene, kız kardeşine ve varsa sevgili veya eşine güvenemiyorsan orası başka tabi. otobüste onlardan başka 50 kişi daha olduğunu unutuyorsun galiba.

alttaki gibi sorsan buna cevap alabilirsin belki ama senin soruş tarzın rahatsız bi kere. amacın belli yani.

anne, kız kardeş ve varsa sevgili veya eşinizin otobüste uzun yol giderken yanına cinsel yönden sağlam bir erkeğin oturmasınından rahatsız olur muydunuz?

böyle sorsan anlayabilirim ama şu yaptığın çok saçma.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

walla ben bi hristiyanlığın hakim olduğu ülkede, o kadına tecavüz ettim cünkü elbisesi cok seksiydi diyince savunulan adam da görmedim duymadım

neden se hep islamın hakim olduğu yerler de oluyor bu konudaki savunmalar

öyleyse

islamfuckyeah.png

bu yanlış

italya'da sıklıkla oluyor bu olay.

hatta şöle iki karar var.. kot pantolon giydiği durumda tecavüze uğrayan kadının tecavüzcüsüne ceza veriliyor. etek giyen kadının tecavüzcüsü yırtıyor tahrikten dolayı. kısa bi süre yatıp çıkıyor. daha sonraları dar kot pantolon giyen kadının tecavüzünde deniliyor ki, "dar pantolon giyen bi kadına tecavüz edilemez! demek ki kadın kendi isteği ile birlikte olmuş adamla"

italya, vatikan, islam..

fuck yeah?

daha da bi sürü örnek gösterebilirim. islam fuck yeah biraz sizin yanlı bakış açınızda olan bişi ne yazık ki..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...