Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Para demek training demek, 20knın üstüne çıkamadım enchanting kastığımdan ne soulgem görürsem alıyorum vendorlardan. 80 oldu anca, soul gem alırım ya da solitudedan ev alırım falan diye harcamıyorum da traininge. Hayır trainingler aşırı pahalı zaten. Para nereye gereksiz, gayet lazım bişey

Red craft önemli, lvl 40 olup bütün itemları vendorlarda görmeye başlayıncaya kadar her zaman craft>loot. Sen gerçi konsol bebesi olduğun için diğer prensesler gibi masterda oynamayabilirsin öyle bi hakkın var, ama diyelim ki masterda oynuyorsun ve meleesin o zaman craftsız üzebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Para demek training demek, 20knın üstüne çıkamadım enchanting kastığımdan ne soulgem görürsem alıyorum vendorlardan. 80 oldu anca, soul gem alırım ya da solitudedan ev alırım falan diye harcamıyorum da traininge. Hayır trainingler aşırı pahalı zaten. Para nereye gereksiz, gayet lazım bişey

speech'e perk vermeden para yapmak için tüyolar:

- 75'e kadar kazandığımız herşeyi speech'e gömüyoruz. bard college'de var trainer. (ayrıca bütün intimidate ve persuade'ler tutacak ki sırf bunun için gene yapardım)
- gene solitude'da temple of the divines var, oradaki zenithar'a dua edin bittikçe blessing, dibella'dan daha iyi fiyatlar için, 8 gerçek saat sürüyor yani günde sadece 1-2 kere yapsanız yeterli
- başlarda amulet of zenithar, sonra extreme necklace of haggling satacak vendorlar, devamlı apparel kısmına bakın general store'larda %25'liği alana kadar
- dilenciye bağış 10 speech bonus ama süresi RL 1 saat

bunlarla benim gibi speech'i 90'a, enchant'ı 100'e dayadığınızda iron dagger'a bile paralyze + banish basınca hiçbir vendorun parası yetmeyecek heh.

axe'a özel tip: common soul gem ötesini alma sakın, zarar ettirir. hatta lesser ötesini de alma enchant perk'lerini dizmediysen henüz. her şekilde kara geçmeye başlaman lazım 80'den sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

@searos abi daha önce de yazdımdı ama kaçırmışındır 500 sayfa post içinde tabi :)

blue butterfly wing
blue mountain flower
giants toe

tabi alchemy enchantleri var 4 itemda. fiyatı yükseltiyor direk.

@axe
enchant yok carry için, enchantli ayakkabı giyince 510 küsür oluyor. ama 100 carry veren pickpocket perk var.

ss işi de kolay, fullscreen değil windowed oynuyorsun, alt+tab yapıp ss alıyorsun. foto yarışmasındaki 4 fotoyu alana kadar canım çıktı tam zamanında alttab yap falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

speech gayet fail oluyor bu arada, 80 speech ile bandit'e ne intimidate tuttu ne persuasion.
http://img842.imageshack.us/img842/3905/dragonbane.jpg
100 smithing + %108 armor + %50 pot bonus (%258) ile upgrade edilmiş dragonbane kullanan 80 one-handed, %100 perk, %180 armor, %50 pot bonuslu (%410) char. pot kullanmıyorum normalde tabii, gerek de yok. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

abi yüksek meblağa sahip trader vendor yok mu allahsen sorduydum bi kere cevaplamadınız lan hadi söleyin bi

Öncelerde yazmıştımda yakalamak zor tabi bu topicde thief guilde girip special jobları yap 4-5 tane fence vendor açılıyor en son 4'er k paraları vardı.

Ayrıca speechdeki bütün item türevlerini tek vendora satabilme ve picpocket +100 cweight her karakterime kasarım arkadaş =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...