Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

ya abi bu mage kolejindeki kütüphaneci orc bana souls, Black and white isimli kitabın bi kopyasını bulur musun şu şu dungeonda dedi. ben o questi almadan önce o dungeona gidip o kitabı almışım zaten. şimdi quest bana hala dungeona git kitabı al diyor. sandıkta haliyle kitap yok ben de mal gibi bi daha gittim. adama da veremiyorum kitabı. yere atıp tekrar alamıyorum da falan. nabıcam şimdi ben? var mı bunun bi konsol komutu vs.
Sosyal ağlarda paylaş

kitabı sandığın içine koyup sandıktan geri almayı dene.

bi ara başıma öyle bişi geldi, tam olay neydi onu hatırlamıyorum da questin olması gerektiği yere tekrar gelip tekrar denedim öyle quest devam etti.

kitabı sattıysan sattığın kişiden geri almayı deneyebilirsin (hala duruyorsa tabii)
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

bi ara başıma öyle bişi geldi, tam olay neydi onu hatırlamıyorum da questin olması gerektiği yere tekrar gelip tekrar denedim öyle quest devam etti.

kitabı sattıysan sattığın kişiden geri almayı deneyebilirsin (hala duruyorsa tabii)

Quest item olduğu için drop edilemiyor diye biliyorum ben. Fragments diye bir kitap var bende de, aynı dertten muzdaribim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

kitap hiçbir şekilde inventory'den çıkamıyor abi. quest itemları öle sağa sola bırakamazsın hop! diyor oyun. konsol komutlarıyla itemı inventory'den sildim, sonra tekrar bitane yarattım, hatta yaratınca direk almam gereken sandığın içinde yaratıyor o da şık bi olay, ama bi boka yaramadı işin kötüsü. mekandan çıkıp girdim vs vs. yok olmuyor.

questlerde stage atlatma diye bi olay varmış ama bu questin ID'sini nasıl öğrenicem anasını satim. neyse gerçi side quest ama büyü falan öretir belki diye. mage college görevi sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

questlerde stage atlatma diye bi olay varmış ama bu questin ID'sini nasıl öğrenicem anasını satim. neyse gerçi side quest ama büyü falan öretir belki diye. mage college görevi sonuçta.

adamı ismiyle yaz google'a, dünya nüfusunun çeyreği filan oyunu oynadığı için illa bir yerde çözümü çıkıyor heh.
Sosyal ağlarda paylaş

riverwoodsa varıyosun, sven/foloşgar questini yapıp archery 50 cıkıyosun, knockback perkini de aldınmı baya rahat başlıyo archer.. esas derdi lategame damageın düşük kalması.

xeno orcun görevleri unique scroll veriyo sanırım. (bi kere yaptım tam emin değilim).
Sosyal ağlarda paylaş

valla archery bonus veren enchantları dizdin mi sneak attackla indiriyorsun adam daha "noluyoruz" derken. :p

ha şu krosis'e herhalde bayağı düşük lvl gitmişsiniz, benim önüme fırladı, "zorlayacak forumdakilere bakılırsa" derken şakşuk indi heh.

lvl 49, 110 saat. enchanting max'ladım şimdi diziyorum gelecek nesillere aritfact olarak bırakacağım seti. tes 6'da "armor of dovahkiin" diye toplarlar. :)

-----------------

ya bu missing in action quest'ini diplomatik yolla çözmeyi başaran var mı? legate halimle tullius'dan rica ediyorum ama "çok başımızı ağrıtır, kusura bakma" diye reddediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

questiniz buglandıysa ve olmuyorsa idsini öğrenip

CompleteAllObjectives 000E3EA5

şeklinde yazmanız lazım konsoldan, bu misal buglı silver hand dungeonunda bulduğumuz adamın cesedi questi, ailesine haber ver felan diyor, riftenin altında göl kenarında evleri var.

bende werewolf oldum disease immunity için, ayıdan fareden herbişiden hastalık bulaşıo lol, 1 kere falan kullandım şimdilik
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

ya şu archerynin 15 e düşmesi bugıyla karşılaşan oldu mu başka

o archery ye özel degil, herhangi bir skillde olabiliyor. (bedne one-handede da çok oluyordu), x skili 15 e düşüp kırmızı gözükücne skilsl menüsüdne gidip x skilini 1 tur train ettirirsen bir trainer a düzeliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...