Jump to content

Mirage

=o=
 • Mesaj sayısı

  12.476
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Mirage hakkında

 • Rütbe
  Mirage

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Mirage

  Disney - Let It Go ve beni çıldırtan progresif metal parçası

  YES! Budur. Sana burdan bi kasa sanal bira yolluyorum. :)
 2. Şu sıralar Disney'in Frozen filminin soundtrack'i Let It Go baya meşhur. Seviyorum da güzel şarkı. Ama beni çıldırtan bir şey var. Başlarındaki melodisini her duyduğumda "ben burayı bir progresif rock/metal parçasından biliyorum" diyorum ama parçayı bulamıyorum ve çıldırıyorum. Yardıııım: Özellikle şu elemanın yaptığı cover'da ses tonu da benziyor. Beni çıldırtan kısım ilk 35-40 saniyesi. Gerisinin bi alakası yok. [video]https://www.youtube.com/watch?v=kohD5z5mE0E?feature=oembed" width="459"> Pain of Salvation ya da Riverside diyesim geliyor ama nerdeyse tüm albümlerini aradım bulamadım o aradığım parçayı. Bulun bana o parçayı lütfeeeen.
 3. Mirage

  Alman firmasıyla Android Developer İş Görüşmesi

  Skype'tan videolu mu yapıyosunuz görüşmeyi? Boxer + takım elbise üstü yapcan mı? :D
 4. Mirage

  Alman firmasıyla Android Developer İş Görüşmesi

  Valla ben de bekarım benden 45% kesiyolar. Ama brüt maaş belli bir seviyenin altındaysa daha az kesiyolar. O yüzden 0,6 kuralı 36k için doğrudur herhalde. 1700-1800 arası bir şey olur aylık net maaş.
 5. Mirage

  Steam Summer Sale 2013

  **My Steam Profile** *(from [SteamDB](http://steamdb.info/calculator/?player=76561197961356638&country=de))* * *Worth:* 594,57€ * *Games owned:* 55 * *Games not played:* 29 * *Percentage:* 53% * *Hours spent:* 616.4h Meh
 6. Mirage

  Steam Summer Sale 2013

  Alan Wake, May Payne 3 ve Dishonored aldım. Daha Crysis 2 duruyor oynamadığım. Haftaya bir kaç gün tatilim var artık başlarım birinden. =)
 7. Mirage

  MS Yazilim (C#) Veritabani mi Java mi

  Gtalk'tan yazdigimi buraya yapistiriyorum formatla ugrasmadan: valla ben java alanindayim ve tavsiye ederim ama iyi kötü tercih yok bence hangisi seni cezbeniyosa onu seccen java'da is alani gayet genis onu garantieyebilirim microsoft'tan java'ya gecmeye calisan müsteri de cok lisans ücretleri sebebiyle ama ms de gayet iyi is yapiyor hala ve yapacak da
 8. Mirage

  POKO: Paticik Online Kart Oyunu

  Gelişme şöyle. İşin teknik kısmını araştırdım. Technology stack için ne kullanıcağıma karar verdim ve onlara ısınmaya başladım. Oyun kurallarında pek bir gelişme yok. Köklü değişiklik yapcam dedim ama pek mantıklı bir şey çıkartamadım ortaya. En son bir mindmap yapmıştım ama pek ilerletemedim. Bir şey anlayabilirseniz ve üzerinde değişiklik yapmak isterseniz link burda: POKO Mindmap Açmak için Freemind ya da XMind kullanabilirsiniz. XMind kullanıyorsanız import ile açmanız lazım.
 9. Mirage

  Github olayi ve acik kaynak projeler

  Ben de dün Dozer için bir pull request yolladım. Küçük çaplı da olsa forklayıp katkıda bulunduğum ilk open source proje oldu. Bir çok proje pull request içinde değişiklikleri kapsayacak unit test de istiyor bu arada bilginize.
 10. Mirage

  LucasArts kapatıldı.

  Kaede, ben de bunu koycaktım şimdi. Snif snif. Üzüldüm.
 11. Mirage

  POKO: Paticik Online Kart Oyunu

  Dün gece tatilden geldim. Tüm yorumları okudum ve not aldım. Yorumlardan yola çıkarak oyun mekaniğinde köklü değişiklikler yapma kararı aldım. Bir mindmap hazırlıyorum. Bir taslak hazırladığımda haber vercem. Şu anki haline kıyasla magic'e daha yakın olacak.
 12. Mirage

  POKO: Paticik Online Kart Oyunu

  MTG tarzı olursa iki kişiden fazla oyuncuyla oynanabilir mi peki? Olmazsa da salla iki yeter mi dersiniz?
 13. Mirage

  POKO: Paticik Online Kart Oyunu

  Valla en son MTG oynamayalı abartısız 10 yıl oldu. O yüzden pek bir şey hatırlamıyorum. Ama olabilir. Daha yapıma başlamamışken konsepti tepetaklak değiştirmek mümkün. Fikirleri toplayıp kuralları detaylı olarak hazırlayacak biri lazım. Şu anki MTG bilgimle benim öyle bir şey yapmam mümkün değil çünkü.
 14. Mirage

  POKO: Paticik Online Kart Oyunu

  fixed. ;) Örnek oyun akışını hazırlamaya başladım. Oyunun başlangıcını ve oynanışını 3-5 el üzerinde adım adım anlatan resimli bir örnek olacak. Önümüzdeki 3 gün tatilde olduğum için devam edemicem büyük ihtimalle. Pazartesi ya da salı bitirmeyi planlıyorum.
 15. Mirage

  POKO: Paticik Online Kart Oyunu

  Blog hazır: http://paticik-online.blogspot.de/

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...