Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior 4.0.1

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Yavaş yavaş kastığım warr için şöyle bir karıştırdım battle.net forumlarını da Pre-patch öncesi leveling için Prot 4 ever diyenler GoGo Arms olmuş. Protla baya mutluydum levellarken ama sanırsam bende Arms'a geçip bir deneyecem. Var mı şu an level kasan?
Sosyal ağlarda paylaş

Arms süper şuanda, 5-6 mob ( belki daha da fazla ) aynı anda farmla canın yine ful yine ful, victory rush a gelen kendini heallama çok güzel olmuş.Mobları hızlıca indiriyosun zaten.Fury talentlere bakmadım daha sırf buyüzden çok çok rahat şekilde yetiyo arms bana.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

peki titan griplimi yoksa oldschool furry mi daha iyi ? bide rotasyonda Ww neden yok kaldırdılar mı onu ?

(3 ay oldu da acc kapatalı)

titan gripli hala daha yüksek dps gibi geldi bana.

WW'yi değiştirdiler kaldırmaktan ziyade. Artık mob sınırı yok etrafındaki herkese vuruyosun, ama silahların yarı damage'ı kadar vuruyosun. Haliyle etrafında 6-7 adam olmadıkça manasız oluyor ww.

Hele bir de aoe tankingin zorlaştığını hesaba katarsak recklessness+ww kombosu yapınca anında aggro çalıp ölüyosun tank çok iyi olmadıkça :D . Recklessness adına yakışır bir talent olmuş yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Halen Prot. oynuyorum, test ediyorum. Def. stancete Rage gain inanılmaz olmuş yahu, zort die doluo, 0 lanması baya uzun sürüo ilgnç. Aynı level, +-1,2 li gruplara girip çıkıyorum bana mısın demiyor, hp nerdeyse full çıkıyorum. Alalala. Arms öncesi biraz daha test edeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün ilk icc raidimi yaptım

heroic deahtbringer 25man; 18k dps ile 2.oldum, 1. tabi ki arcane mage 20k ile, 3. spriest 17k ve 4.de warlock 16,8k. ama casterlar addlerle zaman kaybetmese onlar eminim beni geçeceklerdi.

valla %20den sonra o execute ne vuruyor arkadaş, 47k crit vuruyor execute ağzım açık kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

5200 gs ile furry warrior

seri olarak 30k crit vurabiliyor.

single olarak neden kotu deniliyor anlamiyorum

warrior oynamak sadece pro işi onun dışında pek bir problem yok herkez ileri seviye gearlar ile rage sıkıntısı yasiyorum diyor.

ben bunuda anlamıyorum.. sanki rage sadece vurdugun vede aldıgın dmgden cok geliyormus gibi konusuluyor

ben 1v1 pvpde cok rahat hunter yada rouge alabiliyorum..

birasda yetenek işi.
Sosyal ağlarda paylaş

5.8k fury ile dummy 8.4k dps (single) 16k aoe dummy dps çıkarıyorum ben heroiclerde kesinlikle 7-8k nın altına düşmüyorum daha iccde deneyemedim bence efsane olmuş fury ve nerdeyse tüm skilleri %50 bufflıycaklar bide yakında üstüne 30saniyede bi 6 saniyelik collosus smashi ekle (%100 armor reduce)

Rogue mu bıraktım 6k gs ile aynı dummyde 7.8-8k dps yapıyorum oda bi 20-30 saniye sonra ulaşıyorum

Arms

* Rend base damage has been increased by 50%.
* Bladestorm now deals 150% weapon damage, up from 100%.
* Mastery: Strikes of Opportunity now deals 115% normal damage, up from 75%.

Fury

* Slam now deals 150% weapon damage, up from 100%.
* Whirlwind now deals 75% weapon damage, up from 50%.
* Raging Blow now deals 150% weapon damage, up from 100%.
* Bloodthirst now scales from 75% of Attack Power, up from 50%.
* Bloodsurge now also makes Slam free to cast.

Source: Mmo-champion (blue posts)
Sosyal ağlarda paylaş

enteresan,
prot hala daha ustun dıgerlerınden, fury de cok ıskalıorm ben
- lvl 50 60 arası bu dedıklerım -

yalnız bg de bişey dikkatimi çekti, eskisi gibi clotha sataştımmı çat indiriyorum, huntardlar meh, dklar beni dövüo tamam anlarımda
roglara noluo lan?
canım 3,5k falan armsken, herif ilk o dalarsa %90 alıyor 2 vuruşta?
ee hani plate giyoduk biz, benim mage daha dayanıklı len.

Ben yakaladımmı dürüyorum defterini ama. ilk kim vurursaya dönmüş =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...