Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior 4.0.1

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Yeager said:

solidhammer said:

Furyde; Titan ve Single minded fury'de vuruşlar aynı rage mi veriyor farklımı bilgisi olan varmı henüz 2x1h denemedim

Farklı veriyor. Silahların hızlarına göre kazandığımız rage miktarı değişiyor(ör: yavaş silah daha çok rage)

Sormak istediğimi yanlış sormuşum şöyle sorayım Örnek verek açıklıyayım: diğelim 1h speedi 1.5 olan bi silah vurdumu 15 rage veriyor 2h speedi 3 olan silah 30 rage mi veriyor yoksa 2h olduğundan dahamı fazla rage veriyor.

Tek cümleyle sorarsam: 1h silah ile 2h silah speed başına düşen rage aynımıdır ?
Sosyal ağlarda paylaş

patch 4 de tam olarak katsayılar ve çarpanlar nasıl değişti bilemiyorum, sadece önceden söyledikleri bu;

said:
Rage is no longer generated based on damage done by auto-attacks. Instead, each auto-attack provides a set amount of Rage, and off-hand weapons will generate 50% of the Rage main hands do. This amount is based on a constant formula which factors in the base swing speed of the weapon. This means the Rage gained should be averaged out between fast and slow weapons
Sosyal ağlarda paylaş

Phlox said:

lvl 53 roguela kendi levelım 3+ mobu çekersem acı çekiyorum resmen, level 80 quest gearlı 23k hpli warriorum victory rush ile 9k healliyor, olaya gel -.-

rogue solo takılırken aoe mob kesmeye uygun değilki combat değilsen ama tek tek instant kesebilirsin sub isen ayrıca recuperate oyundaki en güçlü dps class healı lvl kasarken efektif kullandığında
Sosyal ağlarda paylaş

solidhammer said:

ayrıca victory rush %20 heallıyo atma recep din kardeşiyiz 4.6k heallar ve sen o gearla 3-4 mobun arasına gir ölürsün lvl80 inanıyorum ben buna sadfsdf

Field Dressing:self healing %20 buff

Glyph of Victory Rush: victory rush heal %50 buff

Bu da yaklaşık %40-45 HP'sini heal etmesini sağlar. Warrior oynamadığın belli
Sosyal ağlarda paylaş

yukardaki mesajı düzelteyim, multiplicative çalışır o talent ve glyphler, böylece toplam 36% heal eder bir victory rush. recuperate ile kıyaslamak komik olur açıkçası. warriorun plate giydiğinden ve üstünde moblar varken dmg outputunun rogue'u katladığından bahsetmiyorum bile. ha bi de niye yalan söyleyeyim ki?

http://img121.imageshack.us/img121/139/vrheal.png

http://img213.imageshack.us/img213/4432/vrheal2.png

edit: 43% heallemiş burda beni, hesaplamadığım birşey var da bulamadım şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru major glyphi unuttumda onu victory rusha harcamak ne kadar mantıklı tartışılır ama haklısın atlamışım o konuyu.

Yalnız recuperate konusunda şöyle birşey var misal git tbc heroicleri yapmaya çalış exp vermiyen moblar olduğundan victory çalışamıyorsun, rogue ta kasan yerde bas eveasion bas recuparete hiç yemek yemeden instance ı tamamla. Gelelim pvp ye adam öldürmeden victory atamassın ama stealthteyken dahi recupereytle kendini fullersin he tamam warriorun başka healarıda var ama rogueun ki kadar efektif değil çoğu yerde. Bahsettiğin gibi sadece 2-3 mob keserken efektif oluyor victory rush. %6 %6 her 3 saniyede gelen bi heala göre efektif değil victory rush.

Bide şunu unutma catada lvl85 mobların 65-70k canları var ve oldukça sağlam vuruyorlar 6-7k normal saniyede gibi sen 4-5 mob çekip birini öldürene kadar ölebiliyorsun bile (cata betada denedim) ama recuperate te böyle bir sorun yok direk istediğin zmn combolarını oldukça güçlü bir heala çevirebiliyorsun.

Son olarakta lvl85 te yapılan duellerden bahsediyim rogue vs rogue sırf kendi healından 10dk duel attığını gördüm ama rogue vs warrior max 2-3dk ya kestin ya kesildin victory rush fln yok duelde. Ayrıca rogue u %3 canla kaçırıp %80 canla geri döndüğünü gördüm stealth sonrası. Bu nedenle bana göre rogueun dps classı olarak healı daha güçlü.

Sonuç olarak bakış açına bağlı sen lvlng demişsin ama levelingte de rogue nerdeyse 1 shot mob kestiği için heala dahi gerek duymuyor zaten.

ps: o self buffta %20 kendi healların %6 total heal olmak üzere (buda kendi healını etkiliyor) %26 artırıyor tüm healını
Sosyal ağlarda paylaş

Phlox said:

dediğin gibi pvpde abuse edilebilitesi yüksek bi skill recuperate ama pve'de diğer classların self heallerine kıyasla yetersiz olmuş. druidde bile lotp= passive recuperate işte.

Nası yetersiz ya şuanda %3 heal tickliyor her 3 saniyede talentla birlikte %6 (+%2 combattan +%20 toplam heal assassinationdan) catada base olan %3 > %2 ye nerflenicek ama genede talentla nerdeyse %5 olucak en vasat itemlarla bile 110k canın olduğunu düşünütsen 5.5k heal her 3 saniyede 1 demek 30 saniye açtığını düşün 55k heal atıyorsun kendine ve hiç bi rogue ta 30 saniye içinde ölmez yani
Sosyal ağlarda paylaş

Burda bir rogue olarak çok şeyler yazardımda bazı arkadaşlar döktürmüş imba nerf filan diye atıp tutmak kolay retri paladin heallerken zorunuza gitmiyorda rogue heallerkenmi gidiyor yok duelde full hp gelmiş geri filan pvp duel mi? gidip bir bakın şuan druid/pala/shaman nasıl bir durumda utanmasalar perfect çekiyorlar duelde ha ama o duel pvp de öle kolay olmuyor orası ayrı kısaca hiçte OP bir skill değil zaten catada nerfleniyor sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Ya pve'de healing passive - active healing talent/spell 'i olmayan tek classtı rogue düne kadar. Varsın olsun.

PvE'de de zaten nerflediler bir posta, yetmezse bir daha nerflerler. Hiç sıkmayın canınızı.

Anlamıyorum neden herkezın derdı rogların dpsınde? bır turlu cozemedım hemen hemen butun postlarda roglar soyle dps boyle dps yok soyle pvp yapıyo dune kadar butun classlar aglıyordu dps cıkaramıyoz dıyo ne oldu? bı nerf geldı rogların ıcıne edıldı merak etmeyın daha yolun bası level 85 var skıller var talentlar var gelmedık hele bır ustune bı nerf gelırse butun classlara bak o zaman nası gulucem.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...