Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior 4.0.1

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

serjuhan said:

solidhammer said:

live da yok bunlar

Livea geldi bunlar , zaten gelmeden warrior iyice çöptü, o yaptıgın DPSleri göremiorduk :)

Wowhead skillere cata ve live olarak bakın farklı mmo-championuda check edin hadi siteler güncellememiş diyelim bunlaran live a gelmediğinin enbüyük kanıtı slam free cost olucak diyolar talent procladımı şuanda rage harcıyor eğer live a gelmiş olsaydı ayrıca %60 ap vuran heroicstrike %75(ki şuanda %50) olan bloodthirstten fazla vurmazdı
Sosyal ağlarda paylaş

yahu şuan crit hit haste her bi cacık cap olduğu için dps olarak anca warlock ve magelere yaklaşabiliyoruz Frost dknın dmglere bak %150 oblitrate %30 talent buff glyph cart curt bizim abilityler %100 %50 vuruyo ne kalkıcak, arcane mage 40k arcane blast critliyo.

Pvp ye gel millet ressilance a abanmış pvede 10k critleyen heroicstrike hem armordan hem abarmış resilance dan düşüp 3k critliyo şaka gibi. Magelere dokunamıyosun zaten nub değillerse he nublarsa 6 saniye yanında kalabilirsen kesiyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

warrior şuanda PvE de oldukça tatmin edici iyi gearlıysan iyice ezersin ama o çarpan kafamı karıştırdı gerçi dediğim gibi skillere buff ta gelicek buna karşın çarpan muhtemelen normal haline dönünce ortalama aynı dps çıkıcak. LvL 85 te end game gearla olaylar nasıl olur bilemiyorum ama şu şekilde düşünüyorum;

şuanda casterlar lvl85 baz alınarak bufflandılarsa ve meleeleri hem pvp hem pve kastırıyorlarsa lvl85 te gear up meleeleri daha çok etkiliycektir ve warrior dps açısından oldukça başarılı bir yere gelicektir ama dpste tepede olmak için gene özenli bir main char olmalıdır kanımca.

Sonuç: potansiyeli çok yüksek ve oynanış 4.x.x öncesine göre kat ve kat zevkli benim gibi caster sevmiyorsanız kesinlikle warriorunuzu bırakmayın. Şuan itibariyle PvP de vasat hatta bazı durumlarda vasat altı PvE de hiç bir sorunu yok Catada ise görücez ama benim fikirime göre çok başarılı bi class olarak yoluna devam edicek ...
Sosyal ağlarda paylaş

1h ise bana daha çok pvp baz alınarak dizayn edilmiş gibi geldi şu talenttan gelen raging blowmuydu neydi; silah base damegi i base alınan skill dışında nerdeyse tüm skiller AP ye göre vuruyor (bknz Heroic strike, Bloodthirst ...) bu yüzden %15 lik bi dmg artışı burst hasar ve anlık yakaladınmı tepesine ineyim mantalitesi açısından (snare root vsyden dibinde kalamıyosun sürekli sonuçta düşmanın) Double 1H PvP amaçlı dizayn edilmiş diyorum. Ama halen cata raider olmadığım için kesin bir bilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca bişi daha aklıma geldi Double 1H wp'un pvp için tasarlandığını farklı bir mantaliteyle destekliyebilcek: 2x 2H weapon almak oldukça pahalıya gelir PvP açısından (Pve silahı kullanıcam demiyorsanız tabi)

Tabi asıl nedeni bir önceki mesajımda anlattığım 1H'ın mekanik oalrak PvP ye daha yatkın gözükmesi
Sosyal ağlarda paylaş

Ms collosussuz bişi vurmuyo ya ve Arms imoblize olarak çok vasat şuan tabi sağlam ressilance+gear ve arkanda healer yoksa Ben furyi daha çok beğeniyorum 15snye intercept + her 30 saniyede bi istediğin zmn snare/root tan çıkıp intercept reset üstelik cloth usera daha sağlam vuruyor. Tek dezavantajı roguelara karşı armsa göre daha zayıf (overpower dandik furyde/ dot koyamıyorsun rend dışında) ki zaten şuanki durumda rogue warrioru prot bile olsa çerez gibi yiyor. Furyi beğeniyorum açıkçası gerçi armsa göre daha fazla hit gerektiriyor ama karşılığını veriyor.

Buarada en az ice mage kadar shadow pri demon lock fire mage te öttürüyor şuanda warrioru :P
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bir arkadaşım fury pvp yapıyor.Mainim mage dir ama warriordan az çok anlarım.Düşünüyodum spell reflect için stance değiştirip zaman kaybeder cacık olur diye.Hiç de öyle değil.Uzun bir pratik ardından holy paladin dışında her class/speci yiyor.Özellikle prolorla duel atıyor daha da elinin alışması için.O 2k , 2.1k arena ratingli frost mageleri nasıl indiriyor öyle.Kendi mage imden soğumama sebep oldu açıkçası.DK lar paladinler zaten karşısında duramıyor.Feral druid ve rogue ya karşı da neyi ne zaman kullanacağını daha iyi keşfettiğinde daha iyi olur.Pro feral druid ve rogue larla yaptığı dueller %50 %50 diyelim.Fazla dodge dolayısıyla.Bir de bufflanıcakmış ha?Uzun zamandır war zaten bir tauren warrior kasasım =) arkadaşım hep diyor mage oynayan adam warrior oynayamaz diye ama yeterli pratik yaparsam mage imin yokluğunu aratmaz sanırım ?
Sosyal ağlarda paylaş

bindingslere alışma meselesi oynayamıcak diye birşey yok

neyi nezaman nasıl atman gerektigine alışınca, o da kişiden kişiye zaman olarak değişir.. önemli olan o zaman içinde sıkılmadan öğrenmek sonrası gelir kendiliğinden.

bol bol pvp video/stream izleyerek bg/skirmish/arena da uygulayarak pratik yaparsanız ve çok tuşlu mouse kullanırsanız (özellikle warrior için makrolar çok önemli) herşey kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...