Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sherlock (2010) - BBC

mani

Öne çıkan mesajlar

progamer said:

Magnusen

O kadar karşılaştığım en büyük düşman deyip, böle rage quit atarmış gibi kafasına sıkması Sherlock'un hiç olmamış ya. Magnussen'de o kadar şantajcı adamın hiç bi back-up'ı fln olmaz. Hani o kadar devletleri elinde oynatıyor, hiç birinin mi öldürmek aklına gelmedi?

ehaha

Abi kimsenin o adami öldürmeye götü yemedi çünkü bu kadar önemli bilgiyi nerede sakladığını bilmiyorlardı. o adam ölürse o bilgiler ortaya saçılır diye korkuyordu millet. Sherlock ta en mantıklı olanı yaptı çünkü bütün bilgiler adamın kafasındaydı adama ne yaparsan yapsın bir şekilde o bilgilerle insanları manipüle etmeye devam edebilirdi

Sosyal ağlarda paylaş

Magnussen

böyle bi tor networküyle 2 yılda bir görsel-text olarak information circle'ı yapması gerekirdi. ben ölürsem ve circle'ı yenilemezsem hepiniz ölürsünüz gibi.

kanıtım yok bassam yeter de çok geçerli değil, elinde devlet gücü olana zor dokunursun. yalan der geçer. öyle bir baskı uygular ki diğer basın organlarına, keşke şantaj yapsalardı dedirtir. güvenlik mevzularında gözünü kırpmadan bütün basını manipüle eden adam seni mi tınlayacak.

bir kişi kalan güce şantaj yaparsa kalan güç o kişiyi çok rahat yalancı çıkarır. basının %kaçını elinde tutuyor falan bunlar spesifik şeyler tabi. bu açııklanmadı yanlış hatırlamıyorsam.

yani daha da güçlendirilebilirdi hikaye ama kötü mü? değil. işte biz mutual geçiniyoz ya deyip geçiştirildi işin information boyutu.

Sosyal ağlarda paylaş

Mag

Bence sonda baya şaşırttı sherlock

Sonuçta hangimiz sherlock gibi birinin (tamam silahı aldın mı diye watsona sorduktan sonra belliydi de ondan öncesinde) kalkıp bu şekilde bir çözüm bulacağını düşündük ki? Hepimiz şaşırıp yadırgamışızdır ki zaten sherlock'un bizi şaşırtması olayı , adam çıkarıp vurdu hepimiz şaşırdık işte?

Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası halıya sıçsa daha çok beğinirdi insanlar , hobbit haftalardır eleştiriliyor. Cep telefonuyla dur devam yapıp büyü yaptım bak yokettim elimdekini yapan nesilin bunları beğenmemesi çok normal bence.

Ben beğendim , hele adamın I own you tripleri çok mükemmeldi. Sezon 4 çok bekletmese bari. Hobbit çekimleri falan bitmiştir , çok uğraştırmazlar bu saatten sonra böylece sherlocka zaman ayırabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Spo

İşte herşey bende herşey bende kısmında elinde kanıt var sanılıyodu , diyorum ki o 'silahı aldın mı?' olayından öncesine kadar , ondan sonra şaşırmazsın zaten , ki bunu da yazdım aslında okumaya üşenmeyeydin görürdün , silahı aldın mı olayından sonra bi de beyaz odada 'kafamda kafamada heheheheh' falan diye delirince, kafaya sıkacağı belliydi , şaşırma kısmı daha boyle ilk yarım saat 45 dakikayı izledikten sonra insanlar beyin gücüyle daha zeki olduğunu ıspatlayarak yeneceğini sanıyodu, kalkıp kafasına sıkacağını beklemiyodu , ona şaşırıldı.

Sosyal ağlarda paylaş

bore

john tokatlanırken çözüm düşündü baya da bulamadı.

bence böyle kurgulanmamalıydı ya, kitaplarda falan nasıl böyle şeyler var mı bilmiyorum ama koskoca sherlock sıkar mı lan.

ne bileyim false informationa yönlendirilip gazeteye bastırıldığında, kanıtlar ile yalanlaranarak beşparalık edilebilirdi mesela.

hitmenmisinxd

Sosyal ağlarda paylaş

Mory

Asıl noktayı atlıyoruz , bu herif kafasına sıktı, daha artık bence geri gelmez , bence bir sistem işleme koymuştur , sherlock geri dönerse falan diye böyle işleme konulacak bir ton şey falan , easter egg hunting gibi teker teker çözüp sonuca ulaşmalık suçlar falan. Ps I love you gibi oldu biraz ama aklıma gelen en mantıklı açıklama bu , adam ölmemiş ne abi sherlock hadi buldu yolunu da bu adam direk kafasına sıkmıştı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...