Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sherlock (2010) - BBC

mani

Öne çıkan mesajlar

s03e03

Magnussen gibi bir analitik bir karakterin "ulan adamları buraya getirdik de, en büyük düşmanım olan abisi beni çekip vurursa napacaz lan?" diye düşünememesi, hadi onu geçtim Watson'un üzerinin aranmaması falan biraz garip değil miydi?

İşsizlikten delirenler imdb sayfasına Ayçe Abana diye birini Rüya Hoca isimli bir karakterle koymuşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

çok kötü sezondu be.

adam dahi. bağıra bağıra her şey kafamda her şey kafamda ehü ehühü diye geziniyor. ulan bari burada değil vault başka yerde falan de.

yok karşılaştığı en tehlikeli adammış. bir kurşuna yalan oldu herif. yok tüm dünyanın bilgileri kafasında tutup dosyalıyormuş cart curt. zeki insanlar ilgi çekicidir evet de bunun da abartılısı hoş değil artık. mantıksal olarak ne zaman sıkışsalar "çok zeki ondan" "çok zeki bak buldu" "bak akıl oyunuymuş".

lan ortada gerçek bir şey yok. tüm olaylar algı yaratmak üzerine.

doldum valla yeter baydım iyice.

Sosyal ağlarda paylaş

son bölüm çok kötüydü. bu sezonun en iyi bölümü 1. bölüm oldu bana göre.

3. bölümün sonu böyle mi olmalıydı. koca bir MEH

magnussen'in ölümüne kadar iyi gidiyordu aslında. ama bariz sıçmışlar. senaryoyu oraya kadar getirip napak napak diye kitlenmişler resmen.

Sosyal ağlarda paylaş

Moffat Doctor Who'daki gibi hype'ı vermiş vermiş sonra işin içinden nasıl çıkacağını bulamamış.

İlk bölümü çok beğenmiştim de bu sarmadı hiç.

Magnusen

O kadar karşılaştığım en büyük düşman deyip, böle rage quit atarmış gibi kafasına sıkması Sherlock'un hiç olmamış ya. Magnussen'de o kadar şantajcı adamın hiç bi back-up'ı fln olmaz. Hani o kadar devletleri elinde oynatıyor, hiç birinin mi öldürmek aklına gelmedi?

Sherlock, öyle kafasına sıkmak yerine böyle işte kafasıyla yenmeliydi adamı.

Sonu iyiydi ama. Yaay Moriarty!

Moffat ile Gatiss sezon 4-5 planlamışlar çoktan, hatta bu sefer bekletmeyecez o kadar demişler. Umarım bi 2 sene daha beklemeyiz.

http://i.imgur.com/qmB1KYx.jpg

ehaha
Sosyal ağlarda paylaş

Magnussen

Abi magnussen olayına çok sövmüşsünüz niye bugüne kadar vurulmadı falan diye de, MI6'nın da dediği gibi adam necessary evil olarak görülüyor.

Devletleri falan darladığı yok hatta bölümde de bahsediliyor çok kritik insanları darlamıyor ve arada bizim de işimize yarıyor ondan lazım böyle lavuklar diye.

O şerloklar misafirliğe geldiğinde de egosundan falan kaynaklı tamamiyle vault olayının şovunu yapacağına ve onlarla eğleneceğine kitlenmiş olduğundan silah milah araması yaptırmamış olması beni çok şaşırtmadı. Sonuçta adamın işi gücü karşı tarafı aşağılamak, "ben size sahibim" mesajı vermek. Şerloku da bir iki kere kendince ezdiği için üstünü başını arayarak onu ciddiye aldığının mesajını vermek istememiş olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

Mag

Ya benim beğenmediğim Sherlock'un çözümünün adamın kafasına sıkmak olması. Hani Sherlock bu. Böyle bizi şaşırtıcak, hiç fark etmediğimiz bir şey görücek, bir çıkarım yapıcak aaaa diye kalca Magnussen ordan yardırcak fln diye beklerken çözümü herifin suratına sıkmakta bulması olmamış ya.

Mycroft çekilin yanından deyince de o vurdurcak sandıydım gerçi.

Birde bölümde 2 kere Sherlock ile Mycroft'un kardeşinden bahsettiler belki bir daha ki sezonlarda onunla ilgili bir şey çıkar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...