Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

nuwanda said:

Zegna said:

invis shield dedigin folyomu? oyleyse speedguard mı ne mat olanından yaptırdım ben, baya baya basarılı.

bu arada sorum var,

mail inbox a girdigimde eski mailleri gostermiyor, bunun bir ayarı yokmu mesela 1 aylık goster 1 haftalık goster inbox u diye?

Mail ayarlarina girip accountuna tikladigin zaman mail days to sync diye bi secenek var. Ordan diledigin gibi ayarlarsin

mail days to sync mailleri kutuda ne kadar tutacagını mı gosteriyor?

bu arada amazon'daki urun tr'ye gonderilemiyormus. muvit kullanan yok mu ya? 25 tl d&r'da. sadece deri kılıf alsam yeter gibi aslında ya. surekli onun icinde muhafaza etmek cizikleri sıfıra indirir. zaten normalde bile cizmek cok zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sawer said:

olay sadece donanim olsaydı , ben xpress 5800 aldığıma bu kadar lanet etmezdim :) geçenlerde s2 yi deneme fırsatım oldu. Güzel alet beğendim gerçekten ama o parayı vericeksem kesinlikle iphone 4 almayı tercih ederim.

iphone kullanmış ve şu anda s2 kullanan biri olarak, sırf ekran boyutundan dolayı bile s2 tercih ederim
Sosyal ağlarda paylaş

ios 5 iphone 3gs ve 4 te updatelenebilecek. eğer çok büyük bir özellik getirmesse iphone 5 gereksiz olacaktır. Ne olur, işlemciyi güçlendirirler daha hızlı olur daha iyi kamera koyarlar o kadar. Birde sürekli ucuz iphone çıkacak furyası başladı ki ucuz olursa işemci ve kamerayı unutun derim ben. gerçi birde sony anlaşması kameralar için var deniyor ne kadar doğru bilemem ama doğru ise o zamanda ucuz iphone u unutun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...