Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Dün geldi telefon. Jelatini acılmamıstı. Sim kartım buyuk oldugundan kullanamıyorum catlayacam.

IMEI sorgusunda kayıt yoktur diyor. Adama mesaj attım ilgileniyor. Turkcell'in sisteminden kaynaklı gecikmeler yasıyoruz demisti. Cuma aksamına kadar onay verme surem var o zamana kadar hallolursa iyi olur dedim. Turkcell'i sıkıstırayım halletsinler o zaman bir an once dedi. Sıkıntı cıkacagını sanmıyorum bu iste. Bugun Turkcell'de islem yapamadım sistemleri yuzunden. Bayide bir kac kisi daha faturasını odeyemeyince dellendi. Bi sorun var herelde bu aralar.

Sim kartı takıp denemek istiyorum ama artık. Sim-free oldugunu anlamanın baska yolu yoktur herelde.

Aldıgım linki de vereyim bu arada. Gun icerisinde %5'lik indirimler oluyor. 1425 TL'ye aldım ben, pesin.

http://urun.gittigidiyor.com/APPLE-IPHONE-4-16GB-KAPALI-KUTU-PASAPORT-KAYITLI_W0QQidZZ41727996
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

şu sıralar iphone 4'e rakip bir sürü cihaz çıktı.
iphone 5'in çıktıında açık ara önde olabilmesi için 720x1080 çözünürlük, 2000mAh pil, 1Ghz quad core (ya da 1.5 Ghz dual core) işlemci, 2GB Ram, SDXC desteği, 64GB hafıza, 10megapixel kamera vs gibi özelliklere sahip olması gerekiyor herhalde...

fiyati da 49 dolara dusmeli mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

iphone 5'in çıktıında açık ara önde olabilmesi için 720x1080 çözünürlük, 2000mAh pil, 1Ghz quad core (ya da 1.5 Ghz dual core) işlemci, 2GB Ram, SDXC desteği, 64GB hafıza, 10megapixel kamera vs gibi özelliklere sahip olması gerekiyor herhalde...

marketing ve branding dünyasına uzak bir nerd.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

onu bunu bilmemde, sadece tipini değiştirseler bile hayvan gibi satacağı kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.amazon.com/SGP-Steinheil-iPhone-Protector-Crystal/dp/B003SVBI04/ref=sr_1_1?s=wireless&ie=UTF8&qid=1310418037&sr=1-1

ben bundan almıştım. zagg filan görüntü kalitesini düşürüyor. gökkuşağı efekti(nasıl anlatsam bilemedim bunu)filan yapıyor diye okumuştum.

bu aldığım baya öneriliyordu ben almadan önce. aldıktan sonra da memnunum hani. tek sorunu biraz fazla çabuk kirleniyor. yağ tutmayan versiyonu da varmış ama görüntü kalitesini seçtim ben.

bu arada şunu da söyliyim. zagg koruma açısından daha iyi sanırım, öyle deniliyor. ama sonuçta anahtarla aynı yere koymayıp az özen gösterirsen bu da micro çizikleri engeller sanırım. daha telefonda bir sorun var mı bilmiyorum. değiştirmedim korumayı ama hiç sanmıyorum.

kısaca gayet memnunum. önerebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

invis shield dedigin folyomu? oyleyse speedguard mı ne mat olanından yaptırdım ben, baya baya basarılı.

bu arada sorum var,

mail inbox a girdigimde eski mailleri gostermiyor, bunun bir ayarı yokmu mesela 1 aylık goster 1 haftalık goster inbox u diye?

Mail ayarlarina girip accountuna tikladigin zaman mail days to sync diye bi secenek var. Ordan diledigin gibi ayarlarsin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...