Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Şimdi dün telefon ve hat v.s bakmaya gittik. Oradaki satıcı bana b2b sitelerindeki bir numaradan bahsetti. Kendisine ipad2 almış arkadaş 200$ a. Dedim simlock, çakma, garanti falan? Dedi ki bunlar direkt fabrikadan geliyor bir sıkıntı yaşamadım daha. ec21 i önerdi. Buradan sample telefon 1 adet sipariş edebiliyorum 175-200 dolar civarı. Birbaşkasından da ipad sipariş edebiliyorum ama güvenemedim. Paypal ve wiretransfer ile çalışıyorlar. Burada kaldığım yerin adresini versem sonra post officeden ödeme yapsam nasıl olur acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

sizce şu anda iphone4 almak mantıklı mı? elimde iphone 2g var 4 senelik emektar telefonum. htc sensationda aklımı çelmiyo değil ama 4 senelik iphone kullanmamdan sora hala daha inanılmaz memnunum telefonumdan. sanki htc iphone gibi rahat ve kullanımı kolay olmicak gibi geliyo. iphoneumu iyi kullandığımı soyleyemem ama hala daha ufak tefek şeyler dışında taş gibi. kaliteli olduğu çok net kısaca iphoneların. htc'de birazcık narin gibi gozukuyo birazda o yuzden iphone a donuyorum. ama bi yandanda yakında iphone5 çıkıcak. ona param yeter mi bilmiorm bide tabi :D ne dersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

iyi ki almamissin bence. cunku apple su ana kadar nerede unlocked cikardiysa ondan sonra hep unlocked satmaya devam etti. o yuzden 5 de _muhtemelen_ 4'un unlocked satildigi pazarlarda unlocked da satilacaktir. hatta bence apple'in uzun vadede amaci iphone'u her yerde unlocked satmak. mevcut sozlesmeleri bittikce de unlocked'a kayiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

4 kullanıyordum 1-2 ay önce elden çıkardım, kötü bir nokia 1100 tarzı telefon kullanıyorum benim için kötü bir dönem oldu iphone 5'i beklemeyi düşünüyordum ama yok çekilmiyor gidip t20 alacam bugün. Turkcellci arkadaş ekimde 4s çıkar mart gibi 5 çıkar diyordu amma doğru amma yanlış bilemiyorum bize verilen tarih bu diyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...