Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shogun Total War 2

Mighty_THoR

Öne çıkan mesajlar

Feamer said:

savaştan kaçma olayı bi ilk medieval da bu kadar abartıydı, bide bu oyunda, yani oyunda böyle mantıksız işler le vakit öldürmeyelim 10 kere saldırdığı ve ezildiği yerlere 11 kez saldırmasın, ama bilgisayarda haklı oto. dan hesaplarsa ezip geçmesi lazım ama kontrol edince öyle olmuyor.

yukarlarda bi mod söylemiştim, tavsiye ederim

FotS'ta levy infantry abanıyor AI. Özellikle legendary'de tüm ordusu levy infantry sürekli kale kuşatıyor, tabii ki hüsran. İçeride general ve 2-3 spear olunca. Hepsi tırmanırken öldüğü için, içeride de biraz kayıp yaşayınca moralleri bozulup kaçışıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

of realm divide ı yedim sonunda sdgf ama legendary olmuşum zaten çokta tın, adamlar paramparça rebeller heryerde, paramda var şimdi milleti birbirine düşüreyim lol

ya ben dusuremıorm, bi kere güneyden kuzeye dadandım yediler beni

şimdi çok sağlam geldim süper müttefikimlede ommadı oda vazcaydı
Sosyal ağlarda paylaş

scripted bi olay olduğu için o, adamlar otomatik her turn savaş açıo, her turn parayla satın alman lazım, yada vassalın olcak.

22k masrafı olan devasa ve tecrubeli bi ordum olduğu için sorun olmadı pek bende :p ciddi bi ordusu olan düşmanım kalmadı zaten haritanın benim olmayan tarafının yarısı rebel, sürekli isyan çıkarıyorum geçinip gidiyoruz sdf ticaret yollarının biri hariç hepsi benim zaten ordan bi sürü para geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Ya şu fall of samurai'da bir şeyi anlamadım. Oyunu hardda açınca 5-10 turn sonra çevrede ne kadar benle aynı tarafta olan grup varsa karşı tarafa kayıyor.

Ne olursa olsun ülkenin dört bir yanında düşmanlar olmuş oluyor. Karşı takımlara bizim gruba geç deme şansımız var mı? Şu an bütün ordumu toplayıp, haritanın en ucundaki province'ı alıp, oradan yavaş yavaş sınırlarımı kendi province sınırlarıma dayayarak büyümekten başka taktik bulamadım. Hepi topu 3 province'im varken tek province'i olan 5-6 yerden 4 bir taraftan full dolu ordu gelmesine dayanmak için çözüm bulamıyorum :/
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
ne iyiymiş bu ya. date'yle oynadım bitirdim biraz önce. bir daha dominasyon seçenin allah belasını versin. savaşmaktan çok rebel önlemeye çalıştım.

bide shonto shinto neyse bi clan çıktı. üzerine hristiyan oldu ve mapin yarısını tuttu ben mapin batısına gidebilene kadar.
OF ÖLÜM böle git province al ordu tut monk getir bişey yık budist camisi kur bekle böle orası dinsin diye 10 tur

60 provins aldım lan atmış bu şekilde. bu arada oyuna mantıklı diplomacy getiren modlar falan var mı hiç? senelerce paradox oyunları emdikten sonra bunun diplomacy o kadar cacık kalıyor ki böle.

fall of samurai oynayayım bide
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
ai hile yapmasın artık creative assembly duy sesimizi,

fall of samuraide 35+ tane gemiyle adamın tek şehrini bombalıyorum 10 turndür, sağlam bina yok şehir yanıyor, geliri yok, ordusu bile yok düzgün, limanı benim, ally yok bişi yok lakin adamlar hala içerde mutlu şekilde oturmuş çay içiyor lel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...