Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İHH İnsani yardım gemisi Gazze yolunda. Yarın sabah -engellenmezse- varıyor.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

evet tayyip fetonun adami degil ama sempatisi var, yani cikarlari uyusmazsa ayrilirlar hemen.

fetonun durusuna sasirmadim, ne bekliyosunuz ki yani bundan daha acik bi sekilde Amerika'ya gidip CIA gozetiminde yasamiyor mu? Public bi sekilde CIA'den dostlari yok mu? Feto pragmatist bi adam, normal yani
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

ilginç değil mecburiyetten yapılmış açıklamalar feto'nun ki rte ile feto'yu ayrı düşünmek saflıktır.

aralarında ucurum var be
rte fetonun yanında çoooook küçük bir adam.
burda dünyanın her yerinde, ama her yerinde okullar açmış bir misyonerden bahsediyoruz.
Adam sayesinde nereye gidersen git, iyi bir rehber ve oradaki fetocular sayesinde iyi bir reple başlıyorsun işe.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

l

ermeniler bile soykirim geyiginde amerikaya "turkler bagirip cagirip unutur, bakin fransa kabul ettiginde kiyameti kopardilar ama pesinden tek bir yaptirim uygilayamadilar ekonomik nedenler ile" diye

Aslında bizi koruyan anlaşmalar yüzünden.
Adını unuttum, içinde gümrük birliğinin de olduğu, süper güzel bir ticari anlaşma vardı.
devlet olarak " ben şundan mal almıyorum " diyemiyorsun falan filan, bulursam maddelerini c/p lerim.

Bu yüzden özelleştirme güzel şeydir efenim,
devlet almıyorum diyemez ama
Tüpraş satıldıktan sonra olduğu gibi "almıyorsun" diyebilir.
Bakınız elf, total.

Ama tabi ekonomik tedbirin can yakması için,
ciddi tedbirler alman lazım ki ambargo falan muabbetleri yoksa şu dönemde birinin başkasına bunu uygulaması zor gibi.

@khalad
hıı anladım doğrudur.
Geçen fetoculardan birine sordum ( çok iyi çok tatlı adamlar bu arada, gerek üni. de olsun gerek burda, ben hayatımda iyi olmayan fetocu adam gormedım )
Hoca efendi neden amerika'dan dönmüyor? türkiye'de doktor yok mu?
bişiler söyledi, ben gülümsedim
sonra dedi ki,
Peygamber efendimiz de medine'ye hicret etti.
Döndüğünde Mekke'yi aldı.

eh dedim, türkiye zaten bizim değil mi?
orası öyle abi dedi :).
şaka maka, türkiye'nin en ufak alevde sağa sola hitler posteri atan, agresif insanlardan oluşmasındansa
bu mülayimlerden oluşmasını isterim. Mal halkım beni de fetocu yaptı vallahi =)
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

2 hitlerciye (halterci gibi oldu hehe) sattın ya vatanı asıl senden korkulur desem ne tartışma çıkar beeee.

:)
valla askerdeyken şey diodum be bide
"bu vatanın kurtulması için, bütün türk kürt ne varsa temizlenmesi lazım"
eheh o kadar nefret ettirdi herifler benden.
Ben de hitlerci olabiliomuşum tabe
Sosyal ağlarda paylaş

@suark: valla bu adamların yükselişide böyle oldu bak sağ sol kavgasından sonra tatlı dilli adamlar olarak ortaya çıktılar çok güzel propagandaları ve sistemleri var. Ama adamlar'ın acı yüzünü ancak bir kaç kare ile görebiliyorsun mesela rte'nin zamanında yaptığı konuşmadaki cümlelerden birisi gibi "laikliği yok etmek için savaş vereceğiz kubbeler kalkanımız minarelerde mızrağımız olucak". Bunlar sadece ortamı iyice ele geçirinceye kadar yok etmek için savaş vermiyorlar sağ sol gibi direkt kavga etmektense kendi taraflarını güçlendirip ele geçirip kalanları yok etmek planları.

adamlar peygamber olarak görüyorlar feto'yu daha acınası birşey olabilir mi ? nasıl bir beyin yıkamadır.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

tayyip ile direkt birliktelikleri yok ki elemanların. sadece kesişen çıkarları var. tayyip ile ters düşmesi şaşırtıcı değil ama gene de ilginç tavır tabii.

niye yav islam ülkelerine kahraman olmak mı, israille kanka olmak mı? arada hem ılımlı yaklaşım şiddet isteyemen insan falan diye kıvırma payı da var
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer Türk devletlerinin kahramanı olmayı yada bir Türkçe konuşan Azerbaycanın kahramanı olmayı yeğlerim, ama eski Osmanlıya bağlı devletlerinde bizim ne kadar adil, demokrat, milletinin dinine diline karışmayan bir millet olduğumuzuda iyice anlamasınıda dilerim.
Batının Türk milletinin ne kadar laik, demokrat, ahlak kurallarına bağlı, gelenek, örf ve adetlerini yaşayarak medeniyet adı altında yobazlaşmadığınıda görmesini dilerim.
Milletlerin sabun olmasınada, milletlerin askerlerinin başlarına çavul geçirilmesinede, işgal altında olan milletlerin bağımsızlığını elde etmesinede Türk milletinin izin vermeyeceğini tüm dünyanın bilmesini dilerim.
Isterim.
Ama benim dilememle olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...