Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Özledikleriniz...

MelancholY

Öne çıkan mesajlar

izmit'i, daimonun kafesinde ultima oynamayı, ondan sonra eve gidip yine ultima oynamayı özledim.

aslında bi de bir sürü arkadaşım olmasını özledim. son bir yıldır neredeyse vebalı gibi herkes afk... lulz.

https://www.youtube.com/watch?v=2GS9oI7RRMk
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

applev0dka said:

2006-2011 yılları arasını özledim çok net..

öyle böyle değil hem de son 2 senedir falan özlüyorum

kötü esprilerle tüm sınıfı yok ettiğin seneleri niye özlüyorsun?

iş yerinde müdür ol gene kötü esprilerinle mobbing uygularsın np.

tamame 9. sınıfta ing hocasının üstüme yapıştırdığı bir algı..

yoksa sınıftaki normal birinden farklı/fazla bir şey yapmıyordum lel sdsafa

ama lise 1 ve üni 3 arasındaki dönemi cidden felaket özledim ya
Sosyal ağlarda paylaş

Lise sondayım. Cep telefonları yeni çıkmış. Arkadaşların isim adres telefon, varsa cep telefonu numarasını defterin arkasına yazdım.

Sonra şehir dışına taşındım. O defter kayboldu. Kimseyle gorusemedim. Sanki hayatımın bir parçası kopup gitmişti. Tasindigim şehirde pek arkadaşım da olmamıştı.

Okuldan sonra hepimiz liseye geri dönmüşüz gibi rüyalar görmüstüm bir kac kez.

Yıllar sonra okulun bulunduğu şehre gittigimde insanlarn çok yoğun geçtiği yolun kenarına oturdum. İki saatte 3 lise arkadaşımla karşılaştım. Sarıldık birbirimize. Herkesin yüzünde kırışıklıklar vardı. Beni merak etmişler haber alamayınca, çok sormuşlar etraftan.

O arkadaşları görünce geçen yillari daha iyi anladim. Öğrencilik hayatımı istediğim gibi yasayamadim diye hep bir ukde kalmıştır içimde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bana futbolu sevdiren fransa 98 dünya kupasından tv'de gündüz vakti sansürsüz film izlemeye, cine5'de sinefillik yapmaktan uydudan anlamadığım dilde anime'leri izlemeye, level okuyup cranberries dinlemeye, kardeşimle metal slug ve king of fighters oynamak için atari salonuna gitmekten jeton alacak paramız kalmayınca kağıt kalem üzerinden oyunlar icat etmeye, x files için cuma gecelerini iple çekmekten hiç açılamadığım kıza sabahlara dek şiir yazmaya, animegentr'de arkadaşlarla anime cd takası yapmaktan ps1 oyunu biriktirmek için köşedeki korsan cd'cileri aşındırmaya dek 1996-2002 arası, AKP'siz son güzel yıllarını köpek gibi özlüyorum.

beni benden çok seven dostlarım var diye sevinip kendimi kandırabildiğim, bu yüzden sürekli birşeyler yapmaya çabaladığım için, kendime ait psp'im ve gunpla kolleksiyonumdan, ev özgürlüğüm olmasından, ergen gibi atarlansan da hala babam uzaklarda bir yerlerde hala nefes alıyor olduğu için 2010-2016 arasını özlüyorum.

2016 yılbaşına sevgilisi olan biri olara girdiğim günleri, geçirdiğimiz o rüya gibi 6 ayı özlüyorum.

özlüyorum be paticik, forum oyunlarımızı ve worms turnuvalarımızı bile özlüyorum :( artık her geçen dakika bir öncesini özlüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...