Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

stingbull said:

bu oyunu beğenmeyenler...
hayatımda bu kadar uzun süreli fps oynamamışımdır heralde.

yetenek isteyen bi oyun degil, ondan sarmi$tir =P

$aka bi yana, yani zorladim kendimi oynar miyim falan diye. baya denedim ama yok yani.

adamlar hakkaten battlefield yapcaz diye kasmi$lar da, oyun simulasyon yani tamamen.
Sosyal ağlarda paylaş

tutunamamak ba$ka haci, k/d ratio yuksek bende, sorun biletse, her fpsde keseriz.

yani haritayi buyuk yapabilirsin de, icine 85 tane 40 ayri yere bakan pencereli ev koymazsin. ulan hadi ben sniper oynuyorum pusucam. elin assaultu da medici de 2 saat pencerede bekleyecekse bi anlami kalmiyo ki oyunun. ortalikta kek gibi gezmeyecen tamam da, e yani birileri de cikip vuru$acak ulan, ne bicim oyun bu?

bunlari gectim got kadar haritalara tank koymak nasil bir zihniyettir lan. Bana sorarsan fps leri pic eden yegane faktorlerin ba$inda geliyor vehicle olayi.

32 ki$ilik harita. 1 ki$iyle objektif domine ediyosun. en az 5-10 kisi olacak ki, conquer edebil adam gibi.

Harita olayinin di$inda oynanabilirlik acisindan problem yaratan en buyuk etken mouse lag. bariz tepkisi o kadar yava$ ki, aim almak sacma zorla$iyor.

hangi oyunda sniper trail vardi lan, quakede mi? tabi rail gun in traili vardi. gercek hayatta boyle bi$ey yok. madem simulasyon yapiyosun, gotun korkmayacak sniper klasindan. ayni yusufu black ops da ya$adi, sonunda geri donduler.

boyle uzatirim yani listeyi. ve yineliyorum bu oyun 15 dolardan fazla etmez. o yuzden verdigim parada degilim, sonuna kadar hakediyo parasini.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda olmasi gereken $eyler yok, olmamasi gereken $eyler var.

madem gercekci yapmak istiyosun, sniper nefes de tutsun, ruzgar gucu hesabi falan yapsin oyun. ve evet menzili 250-400 m arasindaki silahlarla 2km ati$ yapilmasi ayri bi efsane. tamam gercekci olsun diye ko$mak isteyenleri ibrahim uzulmez gibi kafa onde sadece ileri dogru kosmasini yaptin e bre EA bari yere yatma olsun da adam gibi gizlenebilsin insanlar.

yani oyun iki arada bi derede ama felaket bir oynani$ eksikligi var.
Sosyal ağlarda paylaş

açikcasi göreceliliğe göre gayet düzgün güzel oyun. yalnız 32 kişi az kaliyor büyük haritalar da.hele de vehicle mevzusunu hesba katarsak.

yere yatma olursa zaten deli gibi herkes camperlardan şikayetçi? abim hiç vurulamasın öyleyse?

assault ile medic niye evlere konuçlanmasın ki anlamadım? tf2 değil ki biri koşşsun önden tanklasın diğeri heal bassın? sniper köşeden headshot ile almaya çalişsin? ki tüm binalar yıkılınabilirken çok da sorun değil. al engineer vur rpg ile. nefes tutma dedin şeyi de tek tuşa atayacaklarına göre çok da pratkte etkisi yok ama diyorsan ki iki kalp atış arasında ateş etmeli sniper o kadar kilometrelik alanlar da geçmiyor.

oyundaki en büyük sorun mmorpglerdeki gibi düzgün bir kadron yoksa alacağın keyif tamamen random.

bilmiyom o kadar fps tutkunu bir adam değilim. ondan aşiri tecrübem de yok multiplayerlarda işte bi quake3 landan kasyoduk. ama arkadaşlarla sabah oynadık rakip ezyordu ona rağmen keyifliydi. keyif işi kişisel bir olay tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

oyunda olmasi gereken $eyler yok, olmamasi gereken $eyler var.

madem gercekci yapmak istiyosun, sniper nefes de tutsun, ruzgar gucu hesabi falan yapsin oyun. ve evet menzili 250-400 m arasindaki silahlarla 2km ati$ yapilmasi ayri bi efsane. tamam gercekci olsun diye ko$mak isteyenleri ibrahim uzulmez gibi kafa onde sadece ileri dogru kosmasini yaptin e bre EA bari yere yatma olsun da adam gibi gizlenebilsin insanlar.

yani oyun iki arada bi derede ama felaket bir oynani$ eksikligi var.

ne kadar sim o kadar az oyuncu. olabilecek en iyi oranı yakalamaya çalışıyorlar. yoksa zaten şu an arma 2 en kral fps olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin kill ratio 0.85 Esh, çok başarılısın :P Bu topik codcular indirim nedeniyle doluşmadan önce de sağlam QQ içeriyordu. Oyunun ne kadar competitive olduğu tartışılır ama mouse lag falan daha neler ahah utanmasan konsol port diyeceksin. Bu oyun bile simülasyonsa oyunculuğun vah haline...

Tekrarlıyorum, birebir Quake vs. CS tartışması. Nedense bazı oyunculara ikisinin de iyi olduğunu kabullenmek zor geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...