Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Vulcan_Lionheart said:

bc2 ye yetiyorsa bf3 de oynarsın rahat ben oynuyorum bf3 betayı şu anda işlemci e6850 3.0 8gb ram gtx295 ekran kartım var ve gayet akıcı oynanıyor bf3

Bir şey sorucam open beta'a gelebilmek için oyunu almak gerekiyor mu ? Yoksa herkese açık mı ?

Benim laptop var, i5 430m Ati HD5650 4gb ram, çalıştırır da işte o halde oynamak ister miyim bilmiyorum, open beta açıksa bana da deneyeyim, öyle alayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
patch çıkmış 2.9gb oynayayım dedim. adamlar mal gibi bütün patchleri içeren update çıkarmışlar. bahaneleri hazır "daha küçük çıkarırdık ama patch tarihi gecikirdi!".

indirirken birşeyler oldu dosya bulunamıyor serverda, internet bağlantınızı kontrol edin dedi. baştan çalıştırdık updateri. inen dosyaları silip tekrardan indiriyor falan. EA ve DICE cidden batsın ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Vulcan_Lionheart said:

bc2 ye yetiyorsa bf3 de oynarsın rahat ben oynuyorum bf3 betayı şu anda işlemci e6850 3.0 8gb ram gtx295 ekran kartım var ve gayet akıcı oynanıyor bf3

ala ala e7300 4gb ram hd4800 ile benim alet baya zorlandı sen nasıl akıcı oynadın (ekran kartlarının eşdegeri konusunu bilmiyorum ati vs nvidia olara muhtemelen kartın daha iyi)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Ben ara ara oynayıp tekrar bayıyorum. Ya bu oyun çok zor, ya ben çok beceriksizim, ya da pinglerim hakkaten çok yüksek (genelde browse kısmında 80 gösteriyo, oyuna girince 120-200 arası, arada attığı da oluyo lag kick olarak). ama cidden yok yani, iki adım gidemeden yattığım çok oluyo. lag varken sniper ile duran adamı vurmak zor, hareket edeni vurmak zaten imkansız. e bazı haritalar ki mesela heavy metal bildiğin "araç bekleme" haritası, yayan olarak 64 kişinin yapabileceği hiç bişi yok. e bayıyo bi yerden sonra.

rush modu idare ediyo beni, oyun kaç aydır bende 25 saat oynamışım, onda da level 11 anca olmuşum düşünün yani. hc servera girince zaten hiç şansım yok.

Şu çok doğru bi mesaj o yüzden:
arcane said:

Levelingin casuala acıması yok. Bariz günde X saat oynayan adamlara göre yapılmış. Acayip yanlış bir tercih bence. Özellikle red dot, scope, medkit falan bunların çok geç açılması, kim bilir kaç kişi oyunu onları açmadan bıraktı. Düşün sen iron sight ile vurmaya çalışıyorsun adam x4 scope ile ehueh.

Hiçbir yasağı sevmiyorum ama haritaların da ona göre yapılması lazım. Malesef bazı haritalar hiç düşünülmeden yapılmış. Bu oyunda 20 metre açık alanı vurulmadan katetmek zorken 80 metre açık alanlı harita koymanın manası yok. Tank haritası yapalım derken araç bekleme haritası yapmışlar.

Recon cap anlayışla karşılanabilir ama no CG'ı geçtim no 40mm sunucular var. Eh be kardeşim..
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Bi server'a girdim, adamın biri sürekli M249'u ile sürekli ama sürekli hekşat vuruyor, mümkün mü böyle bir şey sizce? Hiç sekmedi ve hayvan gibi de uzaktan vuruyordu. Tüm oyun zevkinin içine etti herif, millet hax falan diyordu ama var mı bir hack'i bu oyunun da?

bf3'te geçen m249'la sürekli hs çakan adam vardı. bc2'de nasıl olmasın lol

şu hileyle başa çıkamıyorlar ya vallahi bravo.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
BEn halen BF2 yi ( bad company değil normal BF2) oynuyorum sistem ona yetiyor çünkü ancak, ama yinede hergün ağzına kadar dolu serverlar var, bu aralar helikoptere sardım birde arkadaş var onada aldırdım, gunner oluyor bende pilot acayip keyifli oluyor. Birazda ustalaştık takır takır kill alıyoruz.

Bu oyun iyi bir squadın varsa çok keyfili hele birde teamspeak varsa, aksi halde multi oynamak karambol tamamen, orda devreye cod giriyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...