Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

abi k/d oranının düşük olması normal ki bazen abartmiyorum yaklaşik bir dakika falan spawn kill yiyorum. anca squadındaki adamlar düzgün spotlardalarsa kurtariyorsun.

ayrıca helikopter/tank/rpg/12x sniper gibi şeyler de kontrolünün dişinda seni indirebiliyor.

ama insan alişinca cidden umursamadan rahat rahat keyfine bakabiliyor. geçen oynarken c4 ile tank patlattim. flag def bonustu şu bu derken 400-500 gibi bi puan aldim sirf o tür olaylar için oynanır.

bu arada assault istiyordum da o silahlarla oynamak aşiri zor geldi bana. şimdilik reconda type 88 s + 4x zoom takiliyorum
baya iyi bir tek o skin cok kötü ya. püskül adam ne be?
Sosyal ağlarda paylaş

batuhan said:

Arkadaşalar üzülerek söylemek istiyorumki şu anda kadar hiçbir battlefield oyununu oynamadim.İlk çıktığı zamanlarda pcim yetersizdi.Sonrada multisi güzel singlei yaramaz dediler.Çok üstünde durmadim.Single playeri güzel olan bi battlefield oyunlarini önerebilirmisiniz?

bfler genelde online oynanınca güzel oluyor

bu arada püskül adam dediğin recon herhalde.valla hakkaten iyi kamufle oluyor.bide bzn adamın ismi turuncu gozukmediği zamanlar bizim takımdan sandıgım oluyor düşman reconları.

hatta bi kere admın biriyle aynı evi savunduk ikimizde reconuz yanyana çarpıştık
Sosyal ağlarda paylaş

ben level 46 bir sniperim .. tum sniper silahlarinda t88 haric (cok gurultulu oldugu ve sniperdan cok marksman rifle oldugu icin)platinum star sahibiyim , yani her silahta 1000+ kill demek bilmeyenler icin, hardcore mode da her kill one shot olmasi gerektigi gibi,bolt action silahlarda, yani .50 kalibre mermiyi yiyen adam yatiyor, normal modda o mermiden 2-3 tane yiyip yasamaya devam etmesi sacmalik zaten gercek hayatta ornegin m95 barrett 50 caliber mermi adami ikiye boler.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

batuhan said:

Arkadaşalar üzülerek söylemek istiyorumki şu anda kadar hiçbir battlefield oyununu oynamadim.İlk çıktığı zamanlarda pcim yetersizdi.Sonrada multisi güzel singlei yaramaz dediler.Çok üstünde durmadim.Single playeri güzel olan bi battlefield oyunlarini önerebilirmisiniz?

bfler genelde online oynanınca güzel oluyor

bu arada püskül adam dediğin recon herhalde.valla hakkaten iyi kamufle oluyor.bide bzn adamın ismi turuncu gozukmediği zamanlar bizim takımdan sandıgım oluyor düşman reconları.

hatta bi kere admın biriyle aynı evi savunduk ikimizde reconuz yanyana çarpıştık

puskul adam = wookie
boyle diyolar bize heheh
Sosyal ağlarda paylaş

HAH YAZMAYI UNUTTUM
AKE olm Medic'te defibrilatör nasıl kullanılıyor ya? Yok tuşu muşu, mal gibi dolanıyorum hesapta medic'im. Şu diğer mermi taşıyan lavuk class'ta da aynı, olm bunların tuşları ne? Allah kahretsin böyle oyunu, kaç yıldır fps oynarım, laptopu elime ilk defa almışım gibi noob hissettim kendimi
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

İlk defa oynadım dün, oyun çok güzel de, bir kaç eleştirim olacak eski BF2'ci olarak:
-Helikopterler aşırı güçsüz. El bombası bile daha yıkıcı oluyo heli füzesine göre
-Tanklar çabuk patlıyo lan
-Çok zor anasını satayım ya.

zaten oyunu biraz modern warfare 2'ye rakip çıkarttıkları için, araç olayını zayıflatmışlar. yani "biz yine bf'yiz aga" diyor ama bariz biçimde oyunu cod'laştırma yoluna gidilmiş. ha güzel mi yine güzel. ama battlefield'ın tamamen kendine has olan çizgisinde, şu grafiklerle, efektlerle oynamayı tercih ederdim. onu da bf 1943 ve bf 3 ile görücez artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...