Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Oyuna kimse "gerçekçi" demiyor ki, sadece "cod'dan daha gerçekçi" deniliyor.

Oyun yine arcade-shooter sonuçta. Birde tabi takımların kalitesine göre oyun kaliteside artıyor. Dün sabaha karşı 2-3 saat oynadım heralde. Önce Vanilla BC2 sonrada Vietnam. İkisinde de iyi takımlara ve oyunculara denk geldim (muhtemelen saatten dolayı) ve aktık resmen. Takım halinde hüceum, 4 squad'da kademeli ilerledi, düşmanı iteledik geri çekilmeye zorladık falan MUHTEŞEMDİ yani. Birde ben sıfırdan karakter açtım, bütün iyi silahların ilerde açılmasına rağmen oldukça keyif aldım.

vietnam'ın oyun dinamiği daha iyi gibi geldi. Oyunda 2 class'ta da birer silah imba ama zevkli oyun. AK47 ile akıyorum her haritada. Silah çeşitliliği hiç yok vietnamda ama gerekte kalmadı benim için :D. Birde Vietnam daha bir CS gibi. Daha çabuk, daha basit.
Sosyal ağlarda paylaş

vietnam da iyi baya ama asıl oyun daha eğlenceli geldi bana.

squad olayı yanındaki tipler geri zekalı değilse inanılmaz eğlenceli oluyor. sniper alıp yatayım modunda takılan görevden habersiz tipler biraz can sıkıyor ara ara.

bide eğer bilen varsa şu 5 kişilik helikopteri yere inmeden nasıl tamir ediyorlar ? bi bug falan var galiba yada normal mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

1 km ötedeki binanın camından pıt pıt sıkan snipera rpg sallayıp binada koca delik açarak öldürmek de baya keyifli.

ya da binanın camından scope ile zoom yapmışken çatır çatır kurşun yemeye başlayınca oha lan noluyor binaya mı girdiler diyip scope'tan çıkıp etrafa bakınca hiç bir duvarın kalmamış olması ve dımdızlak açıkta durmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

oyun çok güzel ama mapler çok kötü. bc1 in mapleri olsa oynicağım tek fps olur. ama mapler rezaler o kadar koca haritaların hepsi koridor gibi ninjalık hiç yok karşılıklı sniperlar sıkıyo işte

valla portvaldez arica valparasio gayet güzel mapler

yeni gelen mapler dahada iyi.harvest day kocaman map.coldwar tam sokak çatışması.oasiste kocaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...