Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

stingbull said:

yemin ederim böyle bi faillik yok
oyunu her oynadığımda belli bir süre sonra donuyor.. Daha önce olmuyordu pcyle alakası yok yani çoğu insanda var bu sorun
ne batasıca gerzek bi firmadır bu ea ya da dice her ne boksa artık
almayın abi bf3 para vermeyin şu gerzeklere

1 kere bile olmadı ben de böyle bi sorun. 2 farklı pcde, hem single player campaign hem de multiplayerda
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
abi o kadar kasiyorum hala 20 oyun falan oynamam gerekiyo ki aug acabileyim sdf

niye bu kadar kastirmi$lar ki? millet modifiyeli m16 larla ugra$iyo biz kele$ cakmasi F2000 falan, onlar da duz yani.

no sniper sunucular baya iyiymi$ bi de. hani ben olamazsam ba$kasi da olmuyo hesabi =P

yoksa herkes sniper oluyor sunucularda, boyle cok zor adam gibi kari$ik sunucuya denk gelmek.
Sosyal ağlarda paylaş

Levelingin casuala acıması yok. Bariz günde X saat oynayan adamlara göre yapılmış. Acayip yanlış bir tercih bence. Özellikle red dot, scope, medkit falan bunların çok geç açılması, kim bilir kaç kişi oyunu onları açmadan bıraktı. Düşün sen iron sight ile vurmaya çalışıyorsun adam x4 scope ile ehueh.

Hiçbir yasağı sevmiyorum ama haritaların da ona göre yapılması lazım. Malesef bazı haritalar hiç düşünülmeden yapılmış. Bu oyunda 20 metre açık alanı vurulmadan katetmek zorken 80 metre açık alanlı harita koymanın manası yok. Tank haritası yapalım derken araç bekleme haritası yapmışlar.

Recon cap anlayışla karşılanabilir ama no CG'ı geçtim no 40mm sunucular var. Eh be kardeşim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...