Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Laptop (Biraz sorunlu ama olsun bilgisayar da olsa insan insandır)

zonf

Öne çıkan mesajlar

roket adam said:
zonf said:
abi 200 lira diorm. sadece ekranını 85 liraya satılıor ikinci eli. Ramleri eski iki adet 256, onlar da iyi para eder yani. Anakartı da 60 fln etse işte ıvır zıvırı 200 çok cüzi. hayvan gibi bilgisayar. Ki satmasan bile parçaları, sorunsuz wow bile oynuorm beeee!

Tamam dostum. Sen bunun ekranını ikinci ele 85'e sat, eski iki adet 256 ram'i de iyi paraya sat. Anakartı 60 lira ettirt, ıvırı zıvırıyla 200 e sat, helal olsun derim o kadar.

Ekran kartı değil, LCD ekrandan bahsediyor muhtemelen. RAM'ler konusunda da şu var, DDR (1) bellekler daha çok para ediyordu son baktığımda. Üretimi mi daha masraflı yoksa talep fazlasından mı bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

zonf said:
Ve gelelim sorunlarına:
-Ekranı durmuyor. (arkasına sandalye koyyorm, yada masanın ucuna yaslıorm)
-Açma kapama düğmesi çalışmıyor, iki kablo çıkarıp birbirinedeydirerek açıyorum.
-Pili bitik. 10 dk falan gidiyor.
-Pilin menteşesi kırık, dikkatsizce kaldırılırsa blop die düşüor.
-Dvd okuyucu var ama arada bir çalışmıyor.

Başka sorunu yok.

Yav karnıma ağrı girdi, ciddi söylüyorum, uzun zamandır bu kadar gülmemiştim. Bugün kendi başıma deli gibi güldüğüm 2. topik bu. Diğeri garbıçtaydı gerçi, ama bu daha komikmiş, öf öldüm ya, ahahaa..kusura bakma hiç anlamam bilgisayardan fln., belki gerçekten satılabilecek bir şeydir de, ama çok matrak geldi harbiden, neyse...Kolay gelsin, hehhe...
Sosyal ağlarda paylaş

aquatik said:
zonf said:
Ve gelelim sorunlarına:
-Ekranı durmuyor. (arkasına sandalye koyyorm, yada masanın ucuna yaslıorm)
-Açma kapama düğmesi çalışmıyor, iki kablo çıkarıp birbirinedeydirerek açıyorum.
-Pili bitik. 10 dk falan gidiyor.
-Pilin menteşesi kırık, dikkatsizce kaldırılırsa blop die düşüor.
-Dvd okuyucu var ama arada bir çalışmıyor.

Başka sorunu yok.

Yav karnıma ağrı girdi, ciddi söylüyorum, uzun zamandır bu kadar gülmemiştim. Bugün kendi başıma deli gibi güldüğüm 2. topik bu. Diğeri garbıçtaydı gerçi, ama bu daha komikmiş, öf öldüm ya, ahahaa..kusura bakma hiç anlamam bilgisayardan fln., belki gerçekten satılabilecek bir şeydir de, ama çok matrak geldi harbiden, neyse...Kolay gelsin, hehhe...

valla ben de çok güldüm ne diyim... özellikle kablo ile açıp kapama kısmının araba çalmaya benzetilmesi. birisi de başka sorunu yok kısmını bold yapmış, onlar yüzünden gece gece yerlere düşüyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Gkgokhan said:
Satan insanı tanıyorum. Bence alınmalı bir ürün.

Çünkü kılavye arasından çıkanlardan gerçek bir mal varlığı yapılabilir.

Alıcı için yeni hayatında başarılar dilerim ve mutasyon sonrası rehabilite hizmeti içinde %100 desteği sağlayacağıma söz veririm.

Sen de mi brütüs ? sen al lan bari :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...