Jump to content

Batuhan_BJK

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.628
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Batuhan_BJK hakkında

 • Rütbe
  Batuhan_BJK
 1. Batuhan_BJK

  PC + 27'' Samsung 1ms monitör

  Monitörü ayrı mı satıyorsun?
 2. Batuhan_BJK

  xiaomi vs huawei

  Redmi Note 7'de klavyede tepki süresinde gecikme yaşayan var mı? Özellikle q, a, ü gibi en kenardaki harflerde?
 3. Magic trackpad'in 2'sini değil 1'ini arıyorum. Cuma veya en geç cumartesiye kadar almam lazım. Bildiğiniz saatn bir yer varsa da tavsiye edebilirsiniz, eski ürün olduğu için baktığım her yerde stokta tükenmiş gözüküyor.
 4. Batuhan_BJK

  Eller ve el bileklerindeki ağrı için doktor tavsiyesi

  Cevaplar için teşekkürler, basitçe öğrenilebilecek önlemleri kendim aldım, fakat şu an ağrılar arttığından bu konuda "uzman" bir doktor arıyorum. Ergonomik klavye kullanıyorum zaten. Sağ elimde hafif bir şişlik var fakat iki elimde de ağrı oluyor.
 5. Batuhan_BJK

  Eller ve el bileklerindeki ağrı için doktor tavsiyesi

  Sırtta veya belde herhangi bir ağrı yok.
 6. Uzun süreli bilgisayar kullanımından dolayı ağrılar artmaya başladı. Bana bu konularda uzman bir doktor tavsiye edebilir misiniz? İstanbul'da oturuyorum ama bu ağrılardan beni kurtarabilecek birisi için dünya üzerinde herhangi bir yere gidebilirim :)
 7. Batuhan_BJK

  Yüksek Lisans Tavsiyeleri

  Arkadaş İstanbul Medeniyet'te bi sosyal bilimler yüksek lisansı kazandı. Kayıtta askerlik durum belgesi istemiyorlar. Biraz garip geldi. Normalde her okul ister diye düşündüm. kayıt yaptırmaya gidince "yaa biz onu yazmayı unutmuşuz :( bi koşu al getir" derler mi? adam işten izin alıp gidecek. http://sosyalbilimlerenstitusu.medeniyet.edu.tr/tr/ogrenci/kayit Sitede şöyle bir şey yazıyor, onu da anlamadık:
 8. Batuhan_BJK

  mobile wireframe, mockup hazirlamak icin kullanilan servisler

  moqups ve balsamiq'e bakın. tam aradığınız onlar gibi.
 9. Batuhan_BJK

  Yüksek Lisans Tavsiyeleri

  bir de şeyi sormak istiyorum, devlet üniversitelerinin tezsiz yüksek lisanslarında ödenen ücretler nasıl? Kocaeli, Uludağ, Trakya vs. istanbul çevresi iller de olabilir.
 10. Batuhan_BJK

  Yüksek Lisans Tavsiyeleri

  Yabancı dil sınavını kendisi yapan veya hiç yabancı dil puanı istemeyen bir devlet üniversitesi var mı? İşletme vs. gibi bir bölüme girebileceğim? Maden mühendisliği mezunuyum. (bölüm önemli değil nedeni malum :)
 11. bende bir tane şundan var da kabloyu eğerek bükerek en sonunda bozdum. http://www.hepsiburada.com/dark-mini-display-port-hdmi-donusturucu-dk-hd-amdpxhdmimac-p-BS42646 tamir edilir mi yenisini mi almak gerekir?
 12. Batuhan_BJK

  Euro 2016 - Fantasy Football

  Daily Seven'da challenge isteyen varsa: 68816HCTHYV46QF
 13. Batuhan_BJK

  Euro 2016 - Fantasy Football

  Ronaldo'yu almak mı kumar yoksa almamak mı?
 14. Batuhan_BJK

  Euro 2016 - Fantasy Football

  saat kaça kadar takım kurabiliyoruz? işteyim de öğle arasında bakıcam hala vaktimiz kaldıysa

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...