Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Laptop (Biraz sorunlu ama olsun bilgisayar da olsa insan insandır)

zonf

Öne çıkan mesajlar

140 abi. Yani saydığımsorunların hepsi aptal donanım sorunları. çalışmasında bişey yok. Harddiskinden özel şeylerim hariç hiçbişey de silmicem.

Hayvan gibi punk rock arşivim var 4bin şarkılık falan.
Sora frp e book arşivimvar o da hayvan gibi.
ve dediim gibi wow oynuorm ben bunda.

istersen resim falan diil videoya çekp ataym ;D

Abi foto makinesi nası bişey özelliklerini yazarsan düşünebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

raistftw said:

Düz kontağa çok takılmışsınız siz ya =) abim bozulan açma kapama düğmesi yerine ışık sensörü monte etti evinde kullandığı pc'ye lazer,çakmak,fener tarzı icatlarla açılabiliyor pc sadece :D

hahahah çok salammış :D eet keşke kablo yerine ışık sensörü yerleştirip baak benim laptopum böle çalışıyo deseydim xD

Böylece düz kontak esprileri yapılmazdı.

Bu arada nickini sevmedim. raist ftw diil Drizzt ftw olcak o. bence adminlerle irtibata geç değiştirsinler.
Sosyal ağlarda paylaş

zonf said:

raistftw said:

Düz kontağa çok takılmışsınız siz ya =) abim bozulan açma kapama düğmesi yerine ışık sensörü monte etti evinde kullandığı pc'ye lazer,çakmak,fener tarzı icatlarla açılabiliyor pc sadece :D

hahahah çok salammış :D eet keşke kablo yerine ışık sensörü yerleştirip baak benim laptopum böle çalışıyo deseydim xD

Böylece düz kontak esprileri yapılmazdı.

Bu arada nickini sevmedim. raist ftw diil Drizzt ftw olcak o. bence adminlerle irtibata geç değiştirsinler.

fizbanftw
Sosyal ağlarda paylaş

Drizztin muhteşem olduğunu herkes bilir.

Not: Biliyorum, bu mesaj sanki sonraki sayfaya doğru kayan konumu tekrar üstlere taşımak için yazılmış gereksiz bir mesaj gibi gözükse de tamamen doğru. Drizzte gereksiz diyenin alnını karışlarım! (yanlış anlamaya gerekyok sadece elimle bakarım kaç karış diye)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • 3 ay sonra ...
katliamci said:

Selam,

satılık daire.3+1,duvarları kapıları yok.

saygılar.

haha şunu görünce aklıma geldi, geçende ev kiralayacam tam kontratı yapıyoruz, ev sahibi bomboş evde kontrata eşya olarak kapıları yazdırmaya kalktı.
Yahu kapısız ev mi olur bu ek bişey değilki, aspiratör-kombi tamam da kapı nedir dedim, ama adam imam ve görgüsüzün önde gideni olduğundan nuh diyor peygamber demiyor.
Neyse az sonra evden çıkarken boyatıpta çıkacaksın deyince yırttım kontratı lol
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...