Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Laptop (Biraz sorunlu ama olsun bilgisayar da olsa insan insandır)

zonf

Öne çıkan mesajlar

-Saltallite 1410-303
-p4 1.8 işlemci
-512 ram
-16 mb (geforce 4 420 go) ekran kartı (çok rahat wow oynuyorum. dungeon siege 2, demon stone, thief 3 deadly shadows, knight online sorunsuz çalıştıriyi)
-80 gb harddisk (düz, sata diil)

Ve gelelim sorunlarına:
-Ekranı durmuyor. (arkasına sandalye koyyorm, yada masanın ucuna yaslıorm)
-Açma kapama düğmesi çalışmıyor, iki kablo çıkarıp birbirinedeydirerek açıyorum.
-Pili bitik. 10 dk falan gidiyor.
-Pilin menteşesi kırık, dikkatsizce kaldırılırsa blop die düşüor.
-Dvd okuyucu var ama arada bir çalışmıyor.

Başka sorunu yok. Yeni bilgisayar aldım. Ondan satmak istiorm. İlgilenen varsa özel mesaj ile ulaşılabilenlerdenim.

Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ve gelelim sorunlarına:
-Ekranı durmuyor. (arkasına sandalye koyyorm, yada masanın ucuna yaslıorm)
-Açma kapama düğmesi çalışmıyor, iki kablo çıkarıp birbirinedeydirerek açıyorum.
-Pili bitik. 10 dk falan gidiyor.
-Pilin menteşesi kırık, dikkatsizce kaldırılırsa blop die düşüor.
-Dvd okuyucu var ama arada bir çalışmıyor.

Başka sorunu yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ONU BULAMAYANLAR DA VAR ;D

abi 200 lira diorm. sadece ekranını 85 liraya satılıor ikinci eli. Ramleri eski iki adet 256, onlar da iyi para eder yani. Anakartı da 60 fln etse işte ıvır zıvırı 200 çok cüzi. hayvan gibi bilgisayar. Ki satmasan bile parçaları, sorunsuz wow bile oynuorm beeee!

Masaüstü bilgisayar gibi kullanıver işte alala
Sosyal ağlarda paylaş

zonf said:
abi 200 lira diorm. sadece ekranını 85 liraya satılıor ikinci eli. Ramleri eski iki adet 256, onlar da iyi para eder yani. Anakartı da 60 fln etse işte ıvır zıvırı 200 çok cüzi. hayvan gibi bilgisayar. Ki satmasan bile parçaları, sorunsuz wow bile oynuorm beeee!

Tamam dostum. Sen bunun ekranını ikinci ele 85'e sat, eski iki adet 256 ram'i de iyi paraya sat. Anakartı 60 lira ettirt, ıvırı zıvırıyla 200 e sat, helal olsun derim o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...