Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi' site bi' video bi' bi' şey vardı neydi?

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Ben bir kamera şakası arıyorum. Supermarkette oyuncu kurbandan kasa sırasını istiyor elinde 2 parça bişi var. Sonra alarmlar çalıyor o oyuncunun 1 milyonuncu müşteri olduğunu söylüyolar. Şunu bunu kazandınız diye. Tabi sırasını veren kurban çıldırıyor.

Bu videoyu bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Bi' ara Facebook'tan alınan fotoğrafların kaynağını görebilme zamazingosu vardı hani, onun daha geniş çaplısı yok mu ya da hala geliştiremediler mi? Bilgisayarımda olan bir fotoğrafı internette aratmak istiyorum da çok şey istiyorum sanırsam. (Öyle bikaç kelimeyi Google'lamakla çıkmıyor)
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 9 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
bir site vardı performans laptopları satıyordu alienware falan ama parça vs. seçiyorduk ekstra ekleyebiliyorduk yani parçaları falan ve bazı ürünler peşin teslim değildi. parasını bugün veriyordun atıyorum 2 ay sonra alıyordun laptop'u ama bayaa ucuza geliyordu configrasyonuna göre.

hatta mağazası kadıkoydeydi yanlışım yoksa. neydi bu site?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 7 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Bir site vardı böyle 30 saniye filan müzik dinletiyordu. Hiç bir şeye basma, mouse'u bile oynatma filan diyordu. Mouse oynasa bile sayaç baştan başlıyordu. Arkasından bir pencere çıkıyordu ve istediklerini yazıp evrene yolluyordun böyle, söylemek istediklerini söyleyemeyip oradan yazıyormuş gibi. Çok da güzel bir font müziği vardı.

Düzgün tasvir edebildim mi bilmiyorum ama bilen çıkar mı acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...