Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft (2016)

Llama

Öne çıkan mesajlar

Christie Golden'ın Middle Earth hikayelerini de biliyoruz onu baz alacak olursak zaten komple eksiye doğru gider her şey. O tamamen magazin yazarı.

Bu hikayenin derinliği, insanı kendine çekmesi çok basit bir araçla ölçülebiliyor tıpkı termometre gibi. O da kredi kartı ekstreleri. Bu adamlar her ay benden 13 € tıkır tıkır çekti. Her Xpackte 30-40 € yaladı geçti. Warcraft'ı oynatan grafiklerimiydi, mekaniklerimiydi, dengesimiydi? Cevabı vermicem çünkü zaten biliyorsun.

Middle Earthe de bayıldık ama kalkıp t-shirtünü alıp giymedim. Biri kelimelerle yazdı hikayeyi diğeri cutscenelerle, gameplayle, comiclerle.
Sosyal ağlarda paylaş

Chris_Metcalf said:

Christie Golden'ın Middle Earth hikayelerini de biliyoruz onu baz alacak olursak zaten komple eksiye doğru gider her şey. O tamamen magazin yazarı.

Bu hikayenin derinliği, insanı kendine çekmesi çok basit bir araçla ölçülebiliyor tıpkı termometre gibi. O da kredi kartı ekstreleri. Bu adamlar her ay benden 13 € tıkır tıkır çekti. Her Xpackte 30-40 € yaladı geçti. Warcraft'ı oynatan grafiklerimiydi, mekaniklerimiydi, dengesimiydi? Cevabı vermicem çünkü zaten biliyorsun.

Middle Earthe de bayıldık ama kalkıp t-shirtünü alıp giymedim. Biri kelimelerle yazdı hikayeyi diğeri cutscenelerle, gameplayle, comiclerle.

Recep ivedik, dugun dernek en iyi film cunki deli gibi satip tikir tikir aliyor paralari. Ben omrumde hic pavarotti tshirtu giyen, verdi tshirtu giyen veya mozart tshirtu giyen gormedim ama butun kizlar justin bieber tshirtu, katy perry tshirtu giyiyor demekki onlar daha iyi muzisyen

Ilberortayli.jpg

Christie goldeninda middle earth ustune birseyi yok nerden salladin bilmiyorum, middle earth = tolkiendir extra anca cocuklarin duzenledigi eksik hikayelerdir hani. Baska yazari yoktur settingin lol
Sosyal ağlarda paylaş

mantık basit; hikaye benim kalem benim. isteyen istrdiği gibi yazar.
Got da herifin götü estikçe adam paketlemesine woooww... blizzard bros retcon yapınca awwww..

Herkes assasinate oldu diyo. E olabilir adam asasineyt ediyo yani. Hikaye adamların bizde dinliyoruz..napsaydı götünden tavşan mı cıkıyo deseydi.

Warcraft maceramız 75mhz pentium işlemcili windows 3.1 bilgisayarımızda 10yasında başladı. Kolay kolay yedirmeyiz gençler.. He cahilliğim doguştan geliyo biri sormuş üst tarafta..

Lore'da retcon var yaa çok kötü de, 10 yıl wow oyna,her expansion trailerını youtube da düşer düşme izle,dnr larda paket sıralarına gir.
Sonra warcraft lore'u çok kötüydü komediydi.
Hatırla o burning crusade in çıkıcagı geceyi.

Bana bütün bu heycanları warcraft bir bilgisayar oyunu oldugu için vermedi (hernekadar tanısmam o sekilde de ols) bir hikayeye ortak oldugum için verdi.

Chris in dedigi gibi bi önceki sayfada biri hikayesini cutscene ile gameplay ile grafik ile yazdı digeri mürekkep ile kalem ile.. Sonuç olarak ben warcraft evreninden daha cok keyif aldım/alıyorum. Benim için bu evren best. Lotr da severim tabiki

Warcraft ın nasıl bir seri olucagını bekleyip hep beraber görelim. Ben umutluyum ama *lore çok bozdu yaa..*
Sosyal ağlarda paylaş

Warcraft evreni Lotr evrenini dövemez emmeee warcraft evreni Lotr evreninden daha çok seviliyor. Önceki sayfalarda bayıla anıra wow oynayanların warcraft evrenine bok atıyor olmalarıda cahilliğin dip boyutu olmuş. Harbiden cahilliğe karşı bağışıklık geliştiren arkadaşlar var. Her lafına bir cahil sokuşturuyor. Baktıgında cahillik kelimesi artık liseli kelimesi olmuş ama halen daha forumda "çok cahilsin" furyası devam ediyor. adam sevmiş warcraft evrenini lotr u döver diyor sevmiş işte gönül ferman dinlemez. bu cahillik olmuyor canıms :)

NEyse tiki tiki yorumlardan filme geçiyorum. Filmci abi gözüyle bakarsam en fazla 6/10 veririm ama wow cu gözüyle baktıgım için 8/10 veriyorum. Film hikayeyi bilmiyenleri aptal eder. neyin neden ve nasıl oldugu çok az açıklanıyor. Mesela medivh e exorcist bağlaması çok boşta kaldı. 2 dak. da olsa anlat ama anlatmıyor. Tabi biz neyin neden oldugunu bildiğimiz için gözümüze çok batmıyor ama işte bilmeyen bir adam film i izlediginde bence o akıcılık yerini aptallıga bırakıyor.

bence Film iyi yav. gideri var yani :) mekanlar karakterler falan 10 numero . sadece orc görmek True orc görmek için bile film izlenir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...