Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft (2016)

Llama

Öne çıkan mesajlar

@applev0dka

Bu dediklerine sen kendin bile inanmiyorsun ki. Senaristler, yönetmenler "kendimce uyarladim" artisligi yapabilmek icin kafalarina göre degistiriyolar filme uyarlarken. Drami bilemem ama 'ask' konusunda sicip batirmis senin bahsettigin milyon dolarlik piyasa arastirmasi.
Sosyal ağlarda paylaş

@ayfon

benim bahsettiğim filmin başarılı başarısız, iyi kötü olması durumu değil. lore asla değişmemeli olduğu gibi kalmalı kısmına itiraz ediyorum. uyarlama film çekiyorsan dönemin tercihlerine göre dokunuslar yapman doğal bişey. filmi bu yüzden asmak doğru olmaz onu diyorum.
izlersin filmin kendi içinde tutarlılığı yoktur, hikaye kötü işlenmiştir, görüntü kalitesi leştir filme kötü dersin. ''oynadığımız warcraft'a benzemiyor o zaman kötü'' demek yanlış onu demeye calısıyorum.

"lore mevcut hali ile sinemaya uyarlansın" en başından beri ıslak bir rüyaydı zaten. yıllarca hep warcraft filmi olsun istedik, şimdi bulduk bunuyoruz :D

bilmiyorum cuma izlicem filmi kalan eleştirileri o zaman yapmak isterim. ama lore 1e1 aynı değil diye yıkılmayacağım onu biliyorum.
gidip de yaşayan birini filmde öldürecek halleri yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun soluklu filmlerin ilk kısımları genelde hep biraz kötü oluyor sonrasında senaristlerin yahut yönetmenin kafasında asıl odaklanmak istedikleri şeylere gelince işte orada filmin kaçıncısına denk geliyorsa o müthiş oluyor. Ben o yüzden ilk filmin müthiş olmasından çok uzun soluklu olmasını beklediğim bu çalışmanın diğer kısımlarından zevk alacağımızı düşünüyorum.
Ya bi de piyasada uzun zamandır bu tarz filmler yapılmıyordu. Sırf dhaa çok örneği gelsin diye prodüksiyon şirketlerini yemlemek bile güzel olur shdh
Sosyal ağlarda paylaş

gayet eder.

birde devamının çekilmesi için de gaz verdirme ihtimali var yapımcıya.

lore'da değişmiş denilen OHA AK! bunu da bu kadar değiştirmek de öküzlük iş bilmezlik diyebileceğin bişey yok.

çoğu değişimi, ilk defa izleyenlerin de anlaması ve yutabilmesi için yapılmış. hatta üzerine, normalde lore'da tam tatmin edici şekilde açıklanmamış bir detayı

daha ikna edici şekilde tamamlamış

Thrall'ın fel blood içmemiş draka ve durotan'dan nasıl olupta yeşil doğduğu sorusuna cevap vermiş film.

Medivh'in oyunculuğunu zerre sevmedim, seçim yaptıklarında da sevmemiştim King Llane'in tipi aslında daha çok uygundu oyunlardan / kitaplardan gördüğümüz medivh karakteri için. O yüzden belki beğenmemiş olabilirim.

diğer pek çok lore değişikliği de gayet makul seviyelerde sinema uyarlaması şeyler, en çok takıldığım değişim, Orgim Doomhammer'ın blackrock yerine frostwolf klanının üyesi olmuş olması oldu. o da sanırım clan ilişkileri ve bu yapıda ki exceptional orgrim-durotan ilişkisini anlatmaya zaman olmayacağı için böyle yapmışlar.

kötü lore değişimi de

stormwind düşmüyor blackhand'in ellerinde. blackhand kaytan bıyıklım ölüyor gidiyor ve stormwind laylaylom duruyor yani aslında daha henüz ilk savaş bitmedi muhtemelen 2. film için vurucu sahne olayı için saklamayı tercih etmişler fall of stormwind'i. - öyle bir durumda, horde'un liderliğini orgrim nasıl alacak onu da görmemiz lazım bakalım.

Sosyal ağlarda paylaş

Filmden yeni ciktim. Stormwind fall olmadi lore degisik bekliyoruz devamini ama.

Esim sadece sunu sordu medivh neden boyle oldu.

Biraz aegvyn vs sargeras carpismasini. Aran ile olan iliskiyi. Medivhin dogumu ise neden sonunda demon oldu bu adama noldu diye islenseydi daha aciklayici olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

XXXXX

Filmden yeni ciktim. Stormwind fall olmadi lore degisik bekliyoruz devamini ama.

Esim sadece sunu sordu medivh neden boyle oldu.

Biraz aegvyn vs sargeras carpismasini. Aran ile olan iliskiyi. Medivhin dogumu ise neden sonunda demon oldu bu adama noldu diye islenseydi daha aciklayici olurdu.

la havle, spoiler'a al şunu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...