Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Natural Selection 2

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

df said:

24 kişilik oyunda fps 90 dan bi anda 50'ye fln düştüğü yerler oluyor ama çok etkilemiyor. 50 de fena değil.

tuto yapayım bari akşam. dün yatmadan önce 1-2 dk bakayım dedim random maç açtım kim dost kim düşman anlamadım. kapattım hemen =) bugün sakin kafayla girerim.

ahaha abi insan ve yaratık yani. insansan non-insanları öldürceksin, yaratıksan insan öldürceksin. daha basidi de fps tarihinde yoktur heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

yaratık ile insanı ayırabiliyoruz heralde. takımların ona göre olduğunu bilmiyordum sadece. takımlar içinde belki karmalardır diye düşündüm =) random game açtığım anda 24 kişinin en az 15 i spawn olduğum yerdeydi ve çorba gibi geldi ortam gece gece kapattım zaten. totalde 1 dk geçmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Steam Grubunun linkini tekrar koyayım yeni alanlar için. Gruba girerseniz toplandığımız vakitlerde toplu invite atıyoruz.

Paticik NS2 grubu

@Red, NS2 deki bazı teknik detaylar NS1 den farklı. Chamber olayı kalktı yani varda commander ilgileniyor o işle artık gorgelar uğraşmıyor. Gorgelar sadece duvar örüp, hydra döşeyip heal yapıyorlar. ( Bile bomb bile yeter onlara :) )

Lerk'in 2 hive gelince Spore ( zehirli gaz ), 3 hive olunca da Umbra ( %50 dmg absorb ) gazları var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...