Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Natural Selection 2

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

sunucuya bağlandıktan hemen sonra ekranı simsiyah veya bembeyaz olup kalan var mı? esc'e basıncada butonlar mavi-yeşil kareli kareli oluyor saçmalıyor bi oyun ana menüye dönünce düzeliyor :/ driver update ediyorum inşallah onunla alakalıdır.

beta driver yüzündenmiş herhalde, ilk denememde problem çıkmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce galiba boşuna para verdim oyuna diyordum fakat biraz çözünce oyunu inanılmaz zevk aldım çok güzel oyunlar attık :) allienlarda olayı anladım da marinelerde o robot ve jetpack gibi şeyleri nasıl alıyoruz tam çözemedim.comm mı açıyo onları late gamede?
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun zamandır toplanamadık.Bugün 20:30 gibi oynamak isteyenler chat'e gelsin.Gruba katılmayan varsa benden ya da gruptaki arkadaşlardan invite isteyebilir.Server'ımız kendi aramızda yaptığımız maçlar dışında şifresiz oluyor,eğer oynamak isterseniz; Pati Pawnage NS2: 85.114.140.94:19890 http://steamcommunity.com/groups/patins2
Sosyal ağlarda paylaş

Sunucuya hem renk katması hemde tercih edilen serverlar arasında olması için NS2Stats MOD unu kurduk. Servera girerken ufak bir download yapacak sizin birşey yapmanıza gerek yok. Olurda sorun yaşayan olursa Workshoptan sub etmeleri yeterli.

Bu mod sizin oyundaki performansınızı http://ns2stats.org adresinde kayıt altına alıyor. Ayrıca bu mod ile beraber gelen diğer özellikler ki bence bazılarına ihtiyaç vardı.

said:
- Round end awards (currently simple)
- Killstreak sounds + text (sv_killstreaks to enable)
- Assists -scoreboard item
- AFK kick
- Unstuck chat command: /stuck
- Tournament mode for private servers
- Votemap console command
- Server MOTD
- Includes Huze's Badges mod support
- Automatic map reload for mods every 30mins (if server empty)
Sosyal ağlarda paylaş

Build 223 Patchide geldi.

said:
Fixed bug where ARCs didn't fire at targets when they had an attack order. They still need some work for actually listening to attack orders though. #3921.

said:
Fixed bug allowing the Alien Commander to cancel research on a lifeform egg at the end of research, gaining back the resource cost but not canceling the research.

Böyle birşey varmış :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...