Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Natural Selection 2

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

ya şu an combat mode ya focus için, ya eski combat mode mapleri için oynanır bence ya. combat mode oyunun biraz popülaritesinin düştüğü dönemde çıkmıştı diye hatırlıyorum ben, biraz canlandırmak için. bunda çıkması için biraz erkendi sanki :p.

bu arada deneyen oldu mu ya ns2:c'yi bayaa merak ediyorum ben. da nerde deniceksiniz bi yandan da.
Sosyal ağlarda paylaş

CM geldikten sonra classic serverlara oranla CM serverları daha dolu idi. NS2 Beta çıkana kadar da bu doluluk yavaş yavaş azalsa da hep devam etti. ( Şahsen NS2 Beta gelene kadar NS1'i her şekilde oynamaya devam etmiş biriyim bu yüzden her dönemininde içinde bulundum. )

Evet Sykonun da dediği gibi NS1 de CM yapımcılar tarafından oyuna farklı bir boyut getirip populeritesini arttırmak amacıyla yapmışlardı. NS2 de böyle birşey yapmadılar bu kez de bu türü seven bir kitle çıkıp MOD olarak kendi yapıp ekledi. Birkaç kez girip oynadım açıkçası NS1 deki Combat Mod zevkini alamadım. Şu an normal oyun daha keyifli geliyor açıkçası.

Keşke NS2'e Combat Mod yapmasalardı. En azından bir süre daha.
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

CM geldikten sonra classic serverlara oranla CM serverları daha dolu idi. NS2 Beta çıkana kadar da bu doluluk yavaş yavaş azalsa da hep devam etti. ( Şahsen NS2 Beta gelene kadar NS1'i her şekilde oynamaya devam etmiş biriyim bu yüzden her dönemininde içinde bulundum. )

Evet Sykonun da dediği gibi NS1 de CM yapımcılar tarafından oyuna farklı bir boyut getirip populeritesini arttırmak amacıyla yapmışlardı. NS2 de böyle birşey yapmadılar bu kez de bu türü seven bir kitle çıkıp MOD olarak kendi yapıp ekledi. Birkaç kez girip oynadım açıkçası NS1 deki Combat Mod zevkini alamadım. Şu an normal oyun daha keyifli geliyor açıkçası.

Keşke NS2'e Combat Mod yapmasalardı. En azından bir süre daha.

bugün farkettiğim bişey, combat mod, bir silahın veya lifeformun pratiğini yapmak için baya iyi bişey. girip shotgun kastım mesela. ölünce silahı kaybetmek gibi bi derdin olmadığı için kafa rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

Pati NS grubuna event açtım ama buraya da yazayım.

Saat 21.00 gibi Pati NS2 grubu chatroom a gelirseniz sayıyı görüp ona göre 21.30 gibi başlayabiliriz. Gerekli bilgileri orada vereceğim. Bir sigara içeceğim diyip 1 saat gelmeyen adamları beklemek istemiyoruz. Lütfen kendinizi ona göre ayarlayınız.

NAT serverında oynayacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...