Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prison Break - 4. SEZON -

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

bölüm süperdi hakkaten.

self daha önceki bir bölümde: bu görev boyunca ailesinin onu beklediğini onlarında tehlikede olduğu fln söylemişti, ama daha sonraki bir bölümde de onun ailesninde öldürüldüğünü söyledi yani kendisiyle çelişti acaba dedim senaryo hatası fln mı ama hiç aklıma gelmezdi self in böyle şerefsiz olacağı

Sosyal ağlarda paylaş

Evet güzeldi bu bölüm.

Scofield ameliyat olsada rahatlasak hepimiz.
Ve geretchen accaip oyacak kızını rehin alanları.
Scofieldin abisi (adını unuttum) ilk sezondan beri ilk kez dogru durust konusmayı becerdi. Sorgulama sırasında kesin yuzune gozune bulaştırır derdini anlatamaz dedim içinden.
Genralin kızının öldürme sahnesinde biraz abartı olmus tepkisi yani companynin ne boklar yedigini bilmiyor gibi ahlak dersi vermeye calıstı babasıda SUS len dedi saçma geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Evet güzeldi bu bölüm.

Scofield ameliyat olsada rahatlasak hepimiz.
Ve geretchen accaip oyacak kızını rehin alanları.
Scofieldin abisi (adını unuttum) ilk sezondan beri ilk kez dogru durust konusmayı becerdi. Sorgulama sırasında kesin yuzune gozune bulaştırır derdini anlatamaz dedim içinden.
Genralin kızının öldürme sahnesinde biraz abartı olmus tepkisi yani companynin ne boklar yedigini bilmiyor gibi ahlak dersi vermeye calıstı babasıda SUS len dedi saçma geldi.

ameliyat konusuna katılıyorum, yoksa yakında dikicek nalları :) öldürme sahnesine gelince: kızı o tepkiyi en güvenilir adamlarından birini öldürdüğü için veriyor, yani adam canları ciğerleriymiş, yoldan geçen birini öldürseydi bi kurşunda kız sıkartı üstüne :)]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...