Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prison Break - 4. SEZON -

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

4x16(kış finali)

Micheal ın beynini yıkamaya çalışıyolardı ki,aslanım sara geldi kurtardı oğlanı.O bir araya gelen 5 liden hiç bişey anlayamadım desem yeridir.
Gretchen önce adamı buldu,sonra konuştu,sonra bu adama bizimkileri sattı,sonra adamı sattı,uşak aslında katildi,ben aslında yokum..... gibi şeyler düşünmeye başlıyodum ki....

Scylla yı alan karı bizib bro ların annesiymiş.

Daha iyi final yapılabilirmiş aslında ama niye böyle oldu anlamadı ben,kafam daha çok karıştı.

Ama merak katsayısı gerçekten fena arttı.Keşke daha heyecanlı yapsalardı ya.

Sosyal ağlarda paylaş

Anneyi hortlatmaları saçma olmuş. İşler iyice karıştı o 5li ne sebepten geldi bir araya? Önce scyllayı bulacaklar sonra kendi içlerinde mi kapışacaklar tekrar. Bence saçma olduğu için gretchen çıktı. Self ide indirirler yakında. Bagwell ise imana gelecektir.Yavaş yavaş emoya bağlıyor zaten. Çocuğu var yazık yapma etmelere başladı.
İşler iyice karıştı.Ara kötü oldu devam etse keşke ama gerçektende nisan mayıs gibi bitsin.
Bitsin de ilk sezondan tekrar izleyelim =)

Özledim fox river günlerini. Her planda bi aksaklık çıkmasını...
Şimdi ki duruma bakıpta Fox river, Sona ve kaçışları ne kadar saçma geliyor =) Mahone neydi ne oldu. Bagwell öyle
Gretchen bile ne hale düştü =)
Yakında generali de aile babası olarak küçük kıza bakarken görürsek şaşırmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

ne salak diziler yıllarca sürerken prizın bence cok rahat 1 sezon daha gider vede gitmeli...
son bölümde tek saçma bulduum

T-bagin ani değişimi yalanlarına güvenip iplerini çözdüğü rahibin company cıkması sonrada bagwelin imana gelmesi ve cocugu var diye gretcheni kurtarmaya calışması

Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

Anneyi hortlatmaları saçma olmuş. İşler iyice karıştı o 5li ne sebepten geldi bir araya? Önce scyllayı bulacaklar sonra kendi içlerinde mi kapışacaklar tekrar. Bence saçma olduğu için gretchen çıktı. Self ide indirirler yakında. Bagwell ise imana gelecektir.Yavaş yavaş emoya bağlıyor zaten. Çocuğu var yazık yapma etmelere başladı.
İşler iyice karıştı.Ara kötü oldu devam etse keşke ama gerçektende nisan mayıs gibi bitsin.
Bitsin de ilk sezondan tekrar izleyelim =)

Özledim fox river günlerini. Her planda bi aksaklık çıkmasını...
Şimdi ki duruma bakıpta Fox river, Sona ve kaçışları ne kadar saçma geliyor =) Mahone neydi ne oldu. Bagwell öyle
Gretchen bile ne hale düştü =)
Yakında generali de aile babası olarak küçük kıza bakarken görürsek şaşırmayın.

blackchaos

anneyi hortlatmaları saçma olmuş ne abi?

senaryonun belirli bi şekilde ilerleme gibi bi kuralı vardı da onu mu bozdu yani.kadın ölmemiş normalde işte senaryosu öyle yani saçmalık arayıp duruyosunuz dizide ağzınız açık izliyosunuz ama arkadaş.gayet güzel gidiyo dizi bitmesin diye dua ediyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Bloglarda çeşitli söylentiler var dizinin ara vermesi ile ilgili.Herhalde en sağlamı dizinin rating oranının USde düşmesi. Ayrıca doğrulanmayan bir söylenti de Wentworth Millerin dizinin bitirilmesini istemesi ve ayrılmak istemesi.Fox forumlarında bir kaç kişi belirtmiş bunu ama ne kadar doğru bilmiyorum.
4. sezon 6 bölüm daha devam edecek ve büyük ihtimal final 22. bölüm ile diziyi bitirecekler.
Son doğrulanmayan bilgi 17. bölüm 30 martta yayınlanıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...