Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prison Break - 4. SEZON -

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

ohaley

Bence dizi sezon başında bitti zaten direk. T-bag Sona'da kral oldu, Sucre oraya düştü, Scofield Gretchen'a ulaşacak vs. merak ederken cart diye Sona'da yangın çıkmışmış da herkes kaçmış, sonra Scofield zart diye yakalanmış, Sara ölmemiş vs. gibi "How to assemble our core team in 15 minutes" bölümüydü resmen, amaç çok belliydi. Sezon içinde de birsürü mantık hatası ve hızlandırılmış, abartılmış planlar, sırf meraktan izliyorum gibi bişey. Biter inşallah bu sezon tadında bırakıp.

Sosyal ağlarda paylaş

dokkkuuzzz

abi çok skindirik bi olaya öldü ama bellick =) adam kalasın yaptığı işi yaparak öldü :( cnmss

Beni baydı dizi.Ama sırf buraya kadar geldim diye izliyorum.Eski tadı yok bitirsinler artık.

Mahone dan çok daha sağlam işkence beklerdim yada The Patriot ta ki Mel Gibson ın baltayla elemana daldığı gibi dalmasını isterdim=)

Tbag dedektif ile konuşurken inanılmaz terliyor sağa sola dönüyor.Dedektif nasıl bunları farketmiyor?
Ayrıca hayvan gibi boruları tutupta öyle bi tünel yapmaları hemde iki kişi şahaserdi.

Sosyal ağlarda paylaş

bu sezonun ilk bölümlerinde banada iyice saçmalıcaklar diye geldi birkaç bölüm izleyip bırakırım diyordum ama hala devam. çıktığı gibi indiriyorum, bazı mantık hataları var tabiki ama yinede izlettiriyor insana, bi şekilde tutturdular artık bu saatten sonrada izlemeden olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Pluton said:
Dizi güzel gidiyor şahsen. Ayrıntılara takılmassan tabi ki.

imkansız

Öyle bir hal aldı ki artık, gün ortasında koskoca DWP'nin en önemli su pompasına güç veren yerine iki boltcutterla çatır çutur girip sigortasını yakıyorlar, gece olsa bi derece. Polis merkezinde üretim hatası dışardan menteşeli kapı var. Daha neler neler de hatırlamıyorum şimdi.

Bellick de olsa olsa "core" kadrodan olur, "elit" kim Bellick kim :p

Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
Pluton said:
Dizi güzel gidiyor şahsen. Ayrıntılara takılmassan tabi ki.

imkansız

Öyle bir hal aldı ki artık, gün ortasında koskoca DWP'nin en önemli su pompasına güç veren yerine iki boltcutterla çatır çutur girip sigortasını yakıyorlar, gece olsa bi derece. Polis merkezinde üretim hatası dışardan menteşeli kapı var. Daha neler neler de hatırlamıyorum şimdi.

Bellick de olsa olsa "core" kadrodan olur, "elit" kim Bellick kim :p

[spo]
Dediğim gibi çok ayrıntılara takılmana gerek yok. Belki gerçekten hiç bekçi beklemiyordur DWP 'de bilemeyiz. Yaşadıysan orlarda ayrı konu tabi =)
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:
1 sezonluk dizi 4. sezonda ne bekliyorsunuz ki? bu kadar uzatabildiler son donemini yasiyo dizi. bolca klise ve sacmalik olacaktir ama gene de acayip izleniyor.

+1

Buraya kadar uzatabilmiş olmalarıda süper bişey

ama içimden bi ses diyoki

bu sezonla birlikte dizi biticek,çünkü o hastalıkdan ilk bölümlerde bahsedilmesinin nedeni "dizi tutmazsa baş rolü öldürür,diziyi noktalarız" gibi bi düşünce olabilir gibi geliyo ve bence dizinin tadının kaçmaya başladığını anlamaya başladılar ki hastalığı daha baskın bi şekilde vurguluyolar

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...