Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prison Break - 4. SEZON -

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

9. bölüm

izlediğim en iyi bölümlerden biriydi. tabi bunda mahone un intikamını almasınında payı var. Oh be kardeşim sonunda. Bir an ulan zenci can havliyle sallıyacak kolunu mahone gümbürtüye gidecek diye düşündüm.

bellick de aramızdan ayrıldı ve üzdü be bizi. ama en azından takdirimizi kazandı. Tek bir hareket ile, akıllarımızda kalan fox river daki şerefsiz bellick ve SONA daki top bellick tarihe karıştı.

sanırım ilerki bölümlerde bizi lisa ve gretchen arasında geçecek bir cat fight bekliyor. şöyle çamurlu bir ortamda olsa tadından yenmez.

Sosyal ağlarda paylaş

04x09

Güzel bölümdü. İşin ilginci, tam Brad Linc ile konuşurken "ya Brad aslında o kadar da kötü diil sanki" diye düşünmüştüm ki, adam gitti. Yazık oldu cidden.
Öte yandan, Alex'in istediini sonunda almasına sevindim. O işkence sahnelerinde kanım kaynadı resmen, salak salak güldüm falan. Oh be, ben rahatladım sdf

Sosyal ağlarda paylaş

4X09 su testisi su yolunda kırılır bıred*

5-6 kart için bizim ekip toplamda 5 dakikada download ediyo bilgileri, company ilk başta 3 gün diyo sonra 1 güne düşüyo saçma geldi. bide tonla bilgi geyiği yapıolar iphone çakması wireless alet hallediyo işi :)
dizide sağlam temizlik yapıolar
elit kadro kalıcak ki benim istediğimde oydu
çok fazla karakter ve dandik olaylarla uzayıp gidiyodu
bide her sezon istinasız tünel kazma var dizide ahaha
gretchen zenciden intikam alamıcak ona üzüldüm ama generale kesin bişeler düşünmüştür.

ya kimse şimdiye kadar bahsetmedi, benimde aklıma geliyo arada sormayı unutuyorum, ilk bölümün ilk dakikaları micheal yazdığı mektubu okuyo, sonra eğer bunları okuduysan bil ki ben öldüm diyo
ben mi biyerleri atladım yoksa o söz öyle kaldı mı?
kaçırmadıysam michealın ölüceğini biliyo muyuz?
*hiroz topiğindeki spoiler zeka pırıltısına athıf

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...