Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prison Break - 4. SEZON -

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Aslında şu dizilerin güzel olanlarını dublajlayıp akşam saatine koyacak birkaç kanal, kanal d, show tv tarzı. Bizim nineler, anneler, babalar da rosalinda misali izleyecekler, sonra bir bakarsın bağlanmışlar falan, black smoke neydi diye ortalıkta dolaşmaya başlamışlar..
Sosyal ağlarda paylaş

burcc said:

Aslında şu dizilerin güzel olanlarını dublajlayıp akşam saatine koyacak birkaç kanal, kanal d, show tv tarzı. Bizim nineler, anneler, babalar da rosalinda misali izleyecekler, sonra bir bakarsın bağlanmışlar falan, black smoke neydi diye ortalıkta dolaşmaya başlamışlar..

+1
Geçenlerde kanalları geziyodum, cnbc-e'de Prison Break'e denk geldim başladım izlemeye. O sırada annem geldi rastgele izlemeye başladı, anlattım biraz diziyi, baya da beğendi.
Dublajlısını yapsalar ailelerimiz de izler :P
Sosyal ağlarda paylaş

Onu ben de merak etmiştim de, dizi 2005'te başladı diye dizi içi tarih 2005 olmak zorunda değil sonuçta. Çok detaylı da bakıp araştırmadım ama, belki de hatadır. Bir yerde gazete vardır Mayıs 2005 tarihlidir falan mesela 3. sezonda, varsa öyle hatalar bulmuşlardır koyu fanlar sağda solda :p

Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Onu ben de merak etmiştim de, dizi 2005'te başladı diye dizi içi tarih 2005 olmak zorunda değil sonuçta. Çok detaylı da bakıp araştırmadım ama, belki de hatadır. Bir yerde gazete vardır Mayıs 2005 tarihlidir falan mesela 3. sezonda, varsa öyle hatalar bulmuşlardır koyu fanlar sağda solda :p

spoiler

bir de şu var. 4x20. bölümde linc ve michael'ın üzerlerine cinayet yıkıldıktan sonra otelden kaçmaya çalıştıkları sırada bir konuşması var. linc bir testte soruları sallayarak pekiyi almıştım ve o ihtimal çok düşüktü diyor, şimdi de 5 yıl içinde nasıl bir insanın üzerine 2 cinayet yıkılır diyor. orada da bir 5 yıl meselesi var. bana çok garip geldi bilemiyorum artık.

Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
  • 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...