Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

olorin84 said:

wow da tamamen online bir oyun ama onda language pack var. Gerci ben eu aldım ama rus bekleyen arkadaşlarım var inş dediğin gibi olmaz.

ya ben eu us ayrim varmi yokmu bilmiyordum diabloda. direk pre-Purchase yaptim.benim battlenet hesabi wow felan hepsi eu acc. aldigim diabloda da global yaziyordu. su anda site acilmiyor kontrol edemiyorum . insanlah bir sorun yasamam.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Ucuz rus versiyonunu almaya çalışınca "russian language only" yazdığının farkındasınız di mi? Tamamen online oynanacak bir oyundan bahsediyoruz burda. Yani 2 tane dil dosyasını düzelterek çözebileceğiniz birşey değil bu.

Sonra item isimlerimden, seslendirmelere kadar ne var ne yoksa rusça oynamak sorunda kalmakta var işin ucunda.

hani bilgin yoksa hic konusma derim.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Ucuz rus versiyonunu almaya çalışınca "russian language only" yazdığının farkındasınız di mi? Tamamen online oynanacak bir oyundan bahsediyoruz burda. Yani 2 tane dil dosyasını düzelterek çözebileceğiniz birşey değil bu.

Sonra item isimlerimden, seslendirmelere kadar ne var ne yoksa rusça oynamak sorunda kalmakta var işin ucunda.

fakirler de diablo oynayabilecek diye mi üzüldün bu kadar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...