Jump to content

-Nae

=o=
 • Mesaj sayısı

  3.300
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

-Nae hakkında

 • Rütbe
  -Nae
 1. -Nae

  Imagine Dragons Konserine Satılık Bilet

  küçükçiftlik parkda koltuk düzeni yok ayakta konser.
 2. Imagine Dragons küçükçiftlik park konserine 2 Bilet almıştım. 1'i satılık ben 264+ hizmet bedeline aldım. 200 TL'ye vericem.
 3. -Nae

  Orta Seviye Oyun Bilgisayarı Ne Kadar Eder?

  Maalesef PM'lerden birşey çıkmadı. Sadece toplu olarak satılacaktır. Monitör dahil 1.900 TL istiyorum. Gel gör test et beğenirsen al.
 4. -Nae

  Orta Seviye Oyun Bilgisayarı Ne Kadar Eder?

  PM'lere cevap verdim. Eğer kasayı satabilirsem biri de 2232 BW samsung monitörü alırsa çok sevinirim.
 5. -Nae

  Şu iki arabayı karşılaştırabilir miyiz?

  11 yaşındaki bir Volvo için sağlamlık garantisi verilmez. Her otomobil markası airbagler için bile 15 yıl açılma garantisi veriyor. Beş yaşındaki bir çok lüks markanın euro ncap testlerine bakarsanız bugünün kaliteli C segmenti arabalarından geride kaldıklarını göreceksiniz. 5 yaşında volvo alabileceksiniz düşünülebilir ama o da bakımlarda çok üzer. Anladığım kadarıyla sıfır B segment araçlara yetiyor bütçeniz. Benim tavsiyem yeni ibiza olurdu. Seat gerçekten sağlam araba üretiyor. Hiç bir açıdan sizi üzmez. 2. el araç almak zor iş gerçekten iyi anlamak gerekiyor. https://www.youtube.com/watch?v=3vw2HLMiNVE&t=314s
 6. 2014 Kasım ayında aldığım ve çocuktan sonra neredeyse hiç açamaz hale geldiğim orta seviye oyun desktopımı satmak istiyorum. Sizce ne kadar eder? + Zalman R1 Kasa + Nagas 80+ 600W Güç Kaynağı + Kingston Hyperx 120 GB SSD + 1 TB Samsung HD
 7. Yakın zamanda yeni bir kasa topladım oyun için. Her oyunda çok yüksek FPS değerleri alıyorum fakat aklıma şu soru geldi benim monitörüm en az 6-7 yıllık bir monitör Samsung 2232 BW modeli yani max 60hz. Yani oyunlarda gördüğümüz 150fps değerini ben aslında görmüyorum mu ? İyi monitör ile kötü monitörün oyunlarda nasıl bir farkı olur?
 8. -Nae

  Heroes Of The Storm FPS Sorunu

  Arkadaşlar ben kendi sorunumu çözdüm. Hemde çok basit bir şekilde. Denetim Masası / Güç Seçenekleri / Yüksek Performans Benim ayar Güç Tasarrufundaymış. Yükse Performansa geçirince herşey düzeldi Extreme ayarlarla 100-120 FPS sorunsuz oynadım.
 9. -Nae

  Heroes Of The Storm FPS Sorunu

  Maalesef sorunu hala çözemediğim için bende bıraktım artık oyunu.
 10. -Nae

  Heroes Of The Storm FPS Sorunu

  Aynen bende sadece hots ve sc2 de aynı sorunu yaşıyorum bakayım foruma çözüm bulabilmiş mi çünkü be artık çözüm aramayı bıraktım
 11. -Nae

  Heroes Of The Storm FPS Sorunu

  Windowsu 3 kere kurdum oyunu en az 4 kere farklı farklı disklere kurdum ama fayda etmedi. Sorun ssd yi aldıktan sonra başladı ama hots dışında başka hiş bir oyunda sorhn yaşamıyorum.
 12. -Nae

  Heroes Of The Storm FPS Sorunu

  Oyuna her girdiğimde sol üstte low connection uyarısı alıyorum. Halbuki trainig açıyorum. Oyun bittikten sonra game results bir türlü gelmiyor. Bağlantısal bir problem olabilir mi? Ama heroes of the storm'a özgü? Çünkü Diabloyu online oynadığımda dahi en ufak lag almıyorum. Farklı bir diske de kurdum dün gece yine sorun devam ediyor.
 13. -Nae

  Heroes Of The Storm FPS Sorunu

  -- moved topic --
 14. -Nae

  Heroes Of The Storm FPS Sorunu

  Denedim işe yaramıyor.
 15. -Nae

  Heroes Of The Storm FPS Sorunu

  İ5 3.5 GHZ işlemci 8gbram r9280x ekran kartım var. Her oyunu ultra'da oynuyorum. Yeni SSD alıp ilk kurduğum oyun Heroes of the storm oldu fakat oyun nedense 10 fps'nin üstünü görmüyor dona dona ilerliyor. Hali hazırda diğer diskimde kurulu Diablo var ona giriyorum herşey açık akarak oynuyorum. Adil kullanım kotasından dolayı bağlantım 3mbte düştü onun etkisi olur mu diyorum ama training modunda bile çalışmıyor. Battle.netin sitesinden downloadı indirirkede oyun yüklerkende genel bir sıkıntı yaşıyorum ayrıca. Bu heroes of the stormdaki fps sorununu nasıl çözebilirim?
×
×
 • Yeni Oluştur...