Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Elder Scrolls III: Morrowind

Masticore

Öne çıkan mesajlar

ya kutsal alan dediği bi çiftçi varmış. tarlayı sürdüğü hayvanı ölmüş. fakir adam. ordan geçen lord vivien diye biri bu çiftçiyi görmüş. lord olmasına aldırmadan elbiselerini çıkarıp adamın bütün tarlasını sanki hayvanmış gibi sürmüş. lordun bu alçak gönüllülüğü için taş dikmişler işte orda dua ediyolarmış. bende gizli bi tapınağa felan gitcez sandım.

neyse esas mesela büyücüler kulübüne gittim. mantarları vermeden önce dinleniyim dedim. uyurken assasin saldırdı. koskoca büyücüler kulübünün içinde hemde. kimsede kılını kıpırdatmadı yardım etmedi. baktılar öyle. birbirimizi kollamayacaksak ne anlamı var böyle okul kulüp felan kurmanın. zor bela öldürdüm assasini.

http://i.hizliresim.com/G1r42Z.jpg

bi kaç numara kapıyım çıkarım bu guildden ölsem umurlarında değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ya onların vereceği archmage likten nolur. ajira hazırladığı mantarlar ve çiçekler hakkındaki araştırma raporuna "çok zor şartlar altında çok tehlikeli bölgelerden topladım bunları" yazmış. benim toplayıp götürdüğüm mantar ve çiçeklerden bahsediyor...

salak kaybetmiş araştırma raporlarınıda ben buldum okudumda gördüm. hiç geri veresim yok raporları. sırf ilerde maceralı gizemli görevler verir diye katlanıyorum yoksa zerre umrumda değil bu maymunların verecekleri ünvan.
Sosyal ağlarda paylaş

light 300 moduda çok işe yarıyor. mavi yeşil mor ışıkları daha iyi ayırıp ışıklandırmayı daha etkili yapıyor.

http://i.hizliresim.com/NbQQqY.jpg

http://i.hizliresim.com/aBZZ5B.jpg

http://i.hizliresim.com/Y5GGBj.jpg

performansa felanda hiç etkisi yok bunların. ekran kartı tümleşik atom işlemci 2 gb ram.

skywind tamamen grafik motorunu felan değiştiriyor sanırım farklı bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bişey diyor

If a hostile mage casts a spell at you, there's a percentage chance that it will simply flow into your magicka pool rather than harming you.
It takes some getting used to, but you'll get the hang of it. Or you'll die.

For a first-time player, though, it's really not recommended - especially if you're playing a mage."">
"One of the benefits of being born under the Sign of the Atronach is that you can recover magicka from hostile magicks.
If a hostile mage casts a spell at you, there's a percentage chance that it will simply flow into your magicka pool rather than harming you.
It takes some getting used to, but you'll get the hang of it. Or you'll die.

For a first-time player, though, it's really not recommended - especially if you're playing a mage." said:

bende sign atronach seçmiştim.

Fortify Maximum Magicka 2.0x INT veriyor

daha çabuk doluyor heralde 2x diyor dedim ama bunla alakalı galiba.

haaa evet

said:
The Atronach (often called the Golem) is one of the Mage's Charges. Its season is Sun's Dusk. Those born under this sign are natural sorcerers with deep reserves of magicka, but they cannot generate magicka of their own.
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe yanlış constellation seçmişim, ben de diyorum niye beni kolayca indirebiliyor mağaradaki adam diye:

Tips

Choosing this skill can grant the player a potentially very big magicka reservoir, but be careful if also playing as an Altmer. Their natural weakness to magicka combined with the weakening effect of the Apprentice can kill low-level players instantly when they are hit by a spell.
An Altmer with the Apprentice as birthsign wearing the Mantle of Woe and having 100 Intelligence would have up to 900 magicka, which would be extremely useful for mages.
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

ya onların vereceği archmage likten nolur. ajira hazırladığı mantarlar ve çiçekler hakkındaki araştırma raporuna "çok zor şartlar altında çok tehlikeli bölgelerden topladım bunları" yazmış. benim toplayıp götürdüğüm mantar ve çiçeklerden bahsediyor...

tam öğrenciye ödev verip tezine koyan üni yardoç'u sdhgfdgsj
Sosyal ağlarda paylaş

bitane dungeona girdim bütün akşamımı aldı bitirmesi şunun sonuna kadar gittim

http://www.uesp.net/wiki/Morrowind:Arkngthand

kavga etmeyi öğrendim gerektiğinde shield açıp manayı idareli kullanmak için kılıçla daldım. karşımda caster varsa birth signim sayesinde casterdan mana aldığım için umursamadan ateşli büyüler yaptım. tam bir spellsword gibi davrandım.

bulduğum uçma büyüsüyle ulaşamayacağım yerlere zıpladım. trapli kapıları shield büyüsü kullanarak açtım ve etkilenmedim traplerden. lock büyüsü buldum onunlada kilitli kapıları açabildim. bi tane ulaşılmaz gibi görünen yerede boruların üzerinde zıplayıp kayaların kenarından milimetrik yürüyerek ulaştım.

kim bilir kaçtane dungeon var oyunda böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
Aklıma geldi.

Görev bi ev/dungeon vari bir yere götürmüştü. Bir odaya girdiğim an hayalet saldırıyordu. Vuruyorum vuruyorum ölmüyor pezo. Delirdim. Dedim bu ölmüyor normal silahla heralde. Puzzle var burada.

Aradım her yeri, bir şey yok. "Lan napcaz, netcez" derken, baktım kütüphane var bulunduğum odada, içinde de bir ton kitap. "Kesin bu kitaplarda ipucu var, öyle çözücem olayı" dedim. Başladım okumaya. Aptal saptal şiirler, edebiyatlar, romanlar. Hepsini okudum. Aşırı baydım artık filan.

Sonra öğrendim ki güçlü olmadığımdan kesemiyormuşum hayaleti. Güçlenip gelince kestim.

Hayvan gibi kitap okuduğumla kaldı.

Bu da böyle bir anım işte.

Ben gittim hadi.
Sosyal ağlarda paylaş

skywind'in en son progress haritasi suymus:

https://lh6.googleusercontent.com/IZaMxztQgJqavGSKjuBhxYpZ7XTPdmbj2KXtQDZTRU2m9jt_cNcFgn9NGnjtlWDx7gf2D8KpERDW-IkyIWmgQ7oB06FRVFckF6DPzDqve8z-7it30CnC8ItErq5uU6lL0aWvigg

maviler bitirilen bolgeler ise 2020den once bitmez bu proje asd
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...