Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Elder Scrolls III: Morrowind

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Öss'ye denk geldiği ve ozamanlar pc nin kaldırmaması yüzünden bu oyunu hiç oynamadım. Güzelmi kötümü diye sormuycam elbette güzeldir ama Senaryosu sağlam mı ? ve questleri oblivion daki gibi suraya git diye ok'la gözünemi sokuyorlar yoksa araştırıp bulmanmı lazım. Birde dünyası oblivion kadar büyükmü ?

Bugun Morrowind Game of the Year Edition diye bir torrent buldum onu çekmeye başladım şuan içinde bloodmon,morrowind,construction set,tribunal diye dört iso. var. oblivion dan sonra bayar diyorsanız hiç çekmiyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

oyun olarak onun kadar güzel, hatta daha iyi diyebilirim bazı açılardan. at ve fast-travel yok ama ben seyahat etmekten keyif almıştım hayli, (efsane 2 saatlik yürüyüşüm vardır yeni charla balmora'dan gnisis'e lejyoner olmak için) özellikle athletics ve speed arttırınca.

oblivion'u sevdiysen bence kaçırma, grafikleri wow'dan filan iyidir mesela lol
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun gerçekten güzel görünüyor fakat bir iki eksiklik gözüme carptı

1. map olayı çok kötüymüş :( . Küçücük map ekranı aradığını bulmak çok zor oluyor :( . Mesela bir şehrin büyüklüğünü anlayamıyorsun map'ten . Aradığımız şeyi bulmamız zorlaşıyor

2. Aldığımız questi nasıl silebiliriz . Bazen konusurken istemeden quest alıyoruz Journal karman çorman oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Morrowind cok acik bir oyun. En guzel yani da oydu bence, basta bol bol kosmak gerekiyordu, ya da paraya kiyip walker kullanmak falan, teleport olmak mage guildden. Ama dunyayi cok guzel ogreniyordun.

Ben bi San Andreas i, bi de Morrowind in dunyasini (adini unuttum) avucumun ici gibi biliyodum, sehirden sehire gitmek asiri kolaydi. Oyunun haritasini print edip oynarsan cok daha zevkli oluyor.

Quest olayindan emin degilim, silememen lazim
Sosyal ağlarda paylaş

fallout filan ayri bi atmosferi var

Morrowind elinizden tutmuyor, ana quest i yapmak icin aramaniz gerekiyor, oyuna basladiginizda sadece size aha git bunla konus diyolar. herseyi gelistirmeyi kendiniz yapmaniz gerektiginden ve yaptikca gelistiginden karakterle buyuyorsunuz.

bkz. Zelda oyunlari

bu taktik mukemmel bir taktik bence bu arada oyunlarda, cok tasvip ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

iwd main title'ı tek geçerim ama morrowind (evet oblivion'unkini de beğeniyorum, istediğiniz kadar kızın heh) de güzeldir.

hatta şu anda çaldırasım geldi ama bütün user klasörüm geçenlerde uçtuğundan şimdi ipod'a bakıcam sanırım orada kalmıştır eheh
Sosyal ağlarda paylaş

infinity engine a killigim yok BGden severim filanda IWD in tek iyi yani muzikleriydi bence

oblivion OST de saglamda cok tekrara bagliyor bir zaman sonra, morrowind deki tadi veremiyor nedense

bide MM7 nin muzikler cok iyi gelir nedense, ozellikle barracada da calan muzigi ayri bir begenirim hala arada yadigar cd rom surucuye koyup cogu insanin unuttugu play tusuna basip dinliyorum :p
Sosyal ağlarda paylaş

Volfied said:
fallout filan ayri bi atmosferi var

Morrowind elinizden tutmuyor, ana quest i yapmak icin aramaniz gerekiyor, oyuna basladiginizda sadece size aha git bunla konus diyolar. herseyi gelistirmeyi kendiniz yapmaniz gerektiginden ve yaptikca gelistiginden karakterle buyuyorsunuz.

bkz. Zelda oyunlari

bu taktik mukemmel bir taktik bence bu arada oyunlarda, cok tasvip ediyorum

Bende onu diyicektim ya ana quest nedir nerde başlıyor :D . Oyuna girişte koruma ile konuşuyoruz dışarı cıkmadan o değilmi ana quest?

Aldığın questler silinmiyosa baştan başlıycam oyuna heralde. Oblivion'daki gibi her önüme geleni aldım nasıl olsa yapmazsam silerim diye ama herşey karman çorman oldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...