Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect

arcane

Öne çıkan mesajlar

Oyun bittiğinde lvl 50ydim ama Ilosa inmeden önce 48 falan olmam lazım. Lvl 31de ilk gelen spectre itemlarından sonra spectre stokları hiç yenilenmedi, ben de onlarla devam ettim. Zaten spectre itemları VII olmalarına rağmen sıradan X lardan daha iyiler.

Bu arada bi bug var, silah overheat olduktan sonra soğumuyor kitlenip kalıyor. Bide iki vuruşta overheat oluyor falan. Silahtaki upgradeleri hatta silahı komple değiştirmek işe yaramıyor, o slot oyunu load etmediğin sürece direk iptal. Load geride kaldığından son combatı pistolle bitirdim heh. Çook sinir bozucu bi bug. Tek vuruşta geth destroyer indirdiğim shotgunımla bossa sadece iki kere ateş edebildim =/

Gezegenlere survey atma ve makoyla inip maden arama falan başlarda eğlenceliydi ama kendini çok tekrar ettiği için ilerde sıkıcı oluyor. Fikir güzel, 20/20/20/6 diye grind olmamış. Ama sidequestlerin bi kısmı cidden güzel yazılmış, cerberus ve exogeni gibi organizasyonları tokatlayınca bi rahatlıyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
arcane said:
Bir hata mesajı vermiyor mu?

Ha bir de Fallout 3 varken bunu oynama bence. Bu da iyi ama o daha iyi.

Mass Effect Configuration Utility çalışmayı durdurdu diye veriyo sorun işte.

Yeni makinemde seni bile oynarım Cücüş. Ama warhammer oynayan insan kalmadı yakın çevremde, onların yanlışlarının farkına varmasını bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
kaldığım yerden devam edeyim diye tekrar indirip yükledim, attım save game leri ama artık oyunda save yapamıyorum. Belki bir yükleme ekranına geldikten sonra düzelir diye bayağa oynadım ama balığına öldüm ve artık savesiz oynamak yemiyor tekrardan.

var mıdır bir çözümü ?
Sosyal ağlarda paylaş

Oynarken güzeldi de, side questleri pek sallamadım ana senaryo bitince gezer dolaşır yaparım diye, sonra senaryo bitince oyun komple bitti. Dünyasında amaçsız dolaşıp level alınmayan RPG mi olurmuş, o yönden bir hayal kırıklığı oluşturdu bende bitirince. Bitirene kadar güzeldi ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...