Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect

arcane

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:
xboxta oynadim, pcde daha da guzel olur malum mouse + keyboard ftw. Hikayesi falan bombastiktir, herkes oynamali.

Kotordan cok daha iyi, o kadar iddialiyim.

İzlemeden 3 sezon anime yazdım HDD'den sırf yükleyebilecek yer açmak için. KotOR dan iyi değilse tekrar görüşürüz
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun güzel Bioware RPGlerindeki klasik haline gelen diyaloglardaki geniş seçenek yine var ama crack sorunlu oldugu için bir yerden sonra gemiyi kontrol etmemiz gereken yerde kontrol edemiyoruz ve dolayısıyla sıradaki göreve devam edemiyoruz yani bu haliyle 2 saatlik ön izleni-demo gibi bişey...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Xbox'da bitirdim. Oyun gerçekten harika. Seslendirme, mimikler, karakterler, evren, senaryo herşey çok güzel. Fakat duyduğuma göre PC versionun da bazı teknik sorunlar varmış. Umarım teknik sorunların gölgesinde kalmaz oyun.

Bu arada KOTOR2'den daha güzel ama KOTOR1'i bilemiycem. Belki de Star Wars fanı olduğum için bir türlü KOTOR birle kıyaslıyamıyorum oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

yok ciddi ciddi orjinal alıcam ben bu oyunu galiba, cunku deli gibi hasta oldum =), atmosfer olarak, ozellikle dialog bolumlerinde, star wars filmlerindeki havayı anımsattı bana direk =)... yalnız nette okuduguma gore, bu yeni koruma sistemi sagolsun, orjinal alanlar da bayagı ugrasıyomus eheh...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...