Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

El yıkama - +titizlik

forgiver

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

natural selectionda ilk siz gidiyorsunuz işte das

no pain no gain vücut direnci için geçerli ne yazık ki

fazla hijyen demek zayıf bünye demek

benim hanımı da öyle büyütmüşler. yılda 10 kere falan hasta oluyor. ben yılda 1 hasta olurum ya da olmam yani o da 2 gün sürer öyle haftalarca sürmez.

çocuğumuz olunca bokun içine atıcam. avmlerde yerleri yalatıcam.

valla buna tam katılmıyorum. zayıf bir bünyem yok, aksine epey sağlam bünyeliyim.

çok az uyku ile bile rahatlıkla bir günü çıkartabiliyorum, akşamına 2 saat antreman yapabiliyorum. çoğu zaman ince gezmeme rağmen kolay hasta olmuyorum vs. iyileşmem de çabuk sürüyor genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kişisel hijyenimi, çevreme gösterdiğim seviyede takıntı yapmış değilim. o yüzden sevişme muhabbetinde bir sıkıntım olmadı şu ana dek.

atıyorum yere düşen bir şeyi, çok kirli bir yere düşmediyse vs. üfler yerim sffsd. bilmiyorum alakalı bir örnek oldu mu ama.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

abi kişisel hijyenimi, çevreme gösterdiğim seviyede takıntı yapmış değilim. o yüzden sevişme muhabbetinde bir sıkıntım olmadı şu ana dek.

atıyorum yere düşen bir şeyi, çok kirli bir yere düşmediyse vs. üfler yerim sffsd. bilmiyorum alakalı bir örnek oldu mu ama.

sen ne pis adammışsın ya ıyyyy
Sosyal ağlarda paylaş

sigaram yok, ağız kokusu yapacak hiçbir şey yiyip içmiyorum, haftada üç kere keselenerek yıkanıyorum, kişisel hijyenime dikkat ediyorum, giydiğim bir şeyi tekrar giyeceksem havalandırıyorum.

ama ayda yılda bir yere düşen bi şeyi üfleyip yersem pis kaka.

sizi silkelerim olm.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

bi dk merak ettim cidden, evde atıyorum biskrem yiyosun, hatta evde de kedi besliyor ol, biskrem düştü halıya. yemeye iğrenir misin şimdi bunu üfleyip?

siz nasıl askerlik yaptınız lan. ya da yapmadıysanız hiç yapmayın.

evde kedi beslemeye karşıyım ki ben tüyü pisliği yemeğe bulaşır diye
bide yere düşen yeri mi yicem
işediği kuma basıp evde yürüyen hayvan lan
Sosyal ağlarda paylaş

he yani tam o biskremin yere düştüğü anda hayvanın kumlu boklu patilerindeki mikroplar anında biskrem'in her yerine doluşacak ve sen onu yediğinde kurtlanacak peşine de mide kanaması geçirip öleceksin?

hayvanın patisi bizden temizdir lan, ne biçim dilliyolar orayı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...