Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

CatLikeThief said:
toggie said:
newcastle istemiş arda'yı 16 milyon dolar vermişler göya. gerçek olsa bile ben arda'nın bize katacakları 16 milyon dolardan daha degerli diye düşünüyorum.

abi neremle güleyim bilemedm ? buna inanan spastik falandır heralde
ben şuna takıldım 7. sayfada yazıp devam edicem okumaya..ronaldinho şu bu oldumu eyvallah hatta fenere türkiyeden 3 oyuncu yakışır gerisi fos ama buna nasıl inanıyorlar?ok bzsziararz
Sosyal ağlarda paylaş

Abi öle demeyin ya neden bu olay artık endistüri oldu Arda gider başkası gelir ya da altyapıdan çıkar belki de Arda'dan daha bir futbolcu çıkabilir Arda vazgeçilmez değil bence.

Hee anlarım C.Ronaldo falan olsa parayla satılmaz da bahsettiğimiz oyuncu Arda yani satılabilir neden olmasın ki?

Ayrıca Arda Türkiye'de kalburüstü bir oyunucu bakalım avrupa'ya gitse bile nereden bileceksiniz Arda'nın avrupa da üstüdzey bir takım top oynayabileciğini hiç belli olmaz.

Bu arada Arda Galatasaray da kaldığı sürece kendini ne kadar geliştirir Galatasaray'a bundan daha iyisini verebilir mi bunu kimse bilemez o yüzden Arda vazgeçilmeyecek bir oyuncu değil.
Sosyal ağlarda paylaş

milliyet.com.tr said:
Eto’o Fenerbahçe’ye Hayır dedi’

İspanyol gazetelerine göre Samuel Eto’o Fenerbahçe’nin rekor teklifini geri çevirdi.
Goal.com'un haberine göre; Katalan spor gazetelerinden Sport, Barcelona'nın Kamerunlu futbolcusu Samuel Eto'o'nun, Fenerbahçe'nin milyonlarca Euro'luk transfer teklifini geri çevirdiğini iddia etti.

Haberde kadrosunda Mateja Kezman ve Roberto Carlos gibi oyuncuları bulunduran Fenerbahçe'nin gelecek sezon için büyük bir takım yaratmak istediği ifade edilerek, ''Fenerbahçe, Eto'o'yu istiyor ve güçlü bir şekilde geliyor. Parasal hiçbir kısıntı da yapmıyor'' denildi.

Aynı habere göre Fenerbahçe'nin Eto'o'ya yıllık 7 veya 8 milyon Euro önerdiği, ancak Barcelonalı futbolcunun teklifi kabul etmeye yanaşmadığı öne sürüldü.

Eto'o'nun ilk olarak Mallorca, daha sonra da Barcelona gibi 'milliyetçi kulüplerde' oynadıktan sonra gideceği yeni takımında aynı özelliği istemediğini yazan İspanyol gazetesi, alternatif olarak İngiltere'den Tottenham ve İtalya'dan Inter takımlarının bulunduğunu kaydetti.

fenerbahçe milliyetçi mi şimdi anlamadım? Türkiye'yi tanımadan yazmışlar yani pes artık. ne zencilere taptı taraftarlar yani yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün tarihli bazı gazetelerde Manisasporlu oyuncu Burak ile birebir görüşme yapıldığı ve kendisinden de transfer konusunda söz alındığı şeklinde iddialar ortaya atılmaktadır. Söz konusu iddialar yalandır. Kulübümüz bu oyuncunun kulübü ile görüşme yürütmektedir ve anlaşma sağlandığı takdirde transferini gerçekleştirecektir. Futbolcunun kendisi ile herhangi bir temasımız kesinlikle yoktur.

Spor Kamuoyuna Duyurulur

Fenerbahçe Spor Kulübü

KAYNAK
Sosyal ağlarda paylaş

bi futbol turnuvası mı ne vardı onun için gelicekti diye biliyorum ben de.

bu arada fb formasını zidane'da gorunce aklıma zidane'ın fener ile ilgili bi fıkrası geldi anlatmazsam catlarım. alınmasın kimse, her takıma uydurulabilir bişey sonucta eglenmeye bakın :)

bir gün real madrid istanbul'a fenerbahçe ile dostluk macına geliyor. real madrid'li oyuncular da fenerbahçe'yi bilmiyolar o dönem. soyunma odasında aralarında konusuyolar, "amman canım kim oldugunu bilmedigimiz bi takımla yapacagımız dostluk macı kimin umrunda" gibi asagılayıcı seyler soyluyolar. sonra biri "gidelim istanbul bogazını gezelim, bosverin macı" diyor. zidane da "tamam siz gidin gezin, ben tek basıma cıkar oynarım. idare ederim ben merak etmeyin" diyor. takım arkadasları, "olur mu zizou, emin misin tek basına yapabileceginden?" diyolar. zidane da merak etmeyin diyor ve maca cıkıyor, digerleri de staddan ayrılıp sehir turuna baslıyor. devre arasında zidane'ın ne yaptıgını merak eden takım arkadasları stada bir ugrayıp skora bakıyorlar. mac 1-1. hemen baslıyolar tabi zidane'a tebrik cekmeye. "helal olsun tek basına iyi idare etmişsin" diyorlar. madem idare ediyor adam biz de gidelim biraz daha gezelim diye tekrar ayrılıyor bunlar staddan. mac sonunda geri donduklerinde macın 1-1 bittigini goruyolar ama soyunma odasına girdiklerinde zidane'ın agladıgını farkediyolar. "aglama olm nolcak tek basına oynadın, 1-1 de cok iyi bir skor" gibi teselliler ediyolar. zidane da cevap veriyor, "ben macın skoruna aglamıyorum abi 60. dakikada kırmızı kart gördüm ona aglıyorum".
Sosyal ağlarda paylaş

milliyet.com.tr said:
Fenerbahçe’nin pazarlık bile yapmadan kendisine kulüp bulmasını istediği kaleci Serdar Kulbilge’nin menajer kurbanı olduğu bildirildi. Türk takımlarıyla anlaşması için Erdinç Şehit’i, yurt dışı için ise Ahmet Bulut’a yetki veren Serdar, sarı-lacivertlilerden yıllık 1 milyon euro istedi. Menajer Bulut’un, “Seni yurt dışında iyi bir takıma götürürüm. Bu parayı iste” demesi ile Fenerbahçe’ye rest çeken Serdar bir anda ortada kaldı.
Sarı-lacivertli yönetimin, daha önce Fatih Akyel İspanya’dan getirildiğinde bu futbolcuyu havalimanından Galatasaray’a kaçırmak isteyen menajerin, Serdar’ın işlerini yürüttüğünü anlayınca görüşmelere nokta koyduğu kaydedildi. Kulüp arayan tecrübeli kalecinin, önümüzdeki günlerde Fenerbahçe’den istediği rakamın çok altına İspanya’da bir takıma imza atması bekleniyor.

tüpçü kolları sıvar
Sosyal ağlarda paylaş

said:

İspanyol spor basını, başarısız bir sezon geçiren ve teknik direktör Frank Rijkaard'ı gönderip yerine Guardiola'yı getiren Barcelona'nın revizyondan geçeceğini, Ronaldinho'dan sonra Eto'o ve Deco'nun da satılık futbolcular listesine konulduğunu yazdı.

İtalya'nın AC Milan takımının gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'ne kalamamasından dolayı Ronaldinho transferinin de gerçekleşmemesinin söz konusu olduğunu belirten İspanyol gazeteleri, Brezilyalı yıldızın başka kulüplerle de görüştüğünü, Manchester City'den gelen teklifi hemen reddettiğini ileri sürdü. Barcelona'daki sorunların temelinde yatan isim olarak gösterilen ve açıklamalarıyla futbolcular arasında huzursuzluk yarattığı ifade edilen Kamerunlu Samuel Eto'o da yakalaşık 40 milyon Avroluk bir rakamla gönderilecekler arasına girerken, ilk ciddi taliplinin İngiltere'nin Totenham kulübü olduğu kaydedildi.

Bu arada takımdan ayrılmak istediğini kendi açıklayan Portekizli Deco'nun da yeni kulüp aradığı, Milan'ın Zambrotta için Barcelona'ya 9 milyon Avro önerdiği de İspanya'da transfer haberleri arasında yer aldı.

Yeni bir kadro kurmak isteyen Barcelona'da hedef Sevilla'nın yıldızları olarak gösterilirken, Seydou Keita ve Daniel Alves öncelikli istenilen isimler olarak belirtiliyor.

-MALLORCA KULÜBÜ DE SATILIK-

Ötea yandan, İspanya 1. Futbol Ligi takımlarından Mallorca'nın en büyük hissedarı olan kulüp başkanı Vicenç Grande'nin hisselerini toplam 40 milyon Avroya satışa sunduğu belirtildi.

İspanyol basınında yer alan haberlerde, kulübün yüzde 93 hissedarı olan Grande'nin Madrid'deki bir avukatlık bürosu aracılığıyla satış işlemlerinin başlatılması için girişimde bulunduğu bildirildi. Grande'ye yakın çevreler, ''Ekonomik göstergeleri iyi olmasa da asla hisselerini hediye etmek gibi bir niyeti yok'' dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...